0546 674 90 04
tr
Mosel Motor Modelleri

Mosel motor modelleri, elektrikli bir mekanizma ile donatılmış panjur sistemi olarak bilinmektedir. Tente, panjur veya benzeri sistemlerin olmazsa olmaz parçalarından bir tanesi motor sistemleridir.

Elektrikli bir mekanizması bulunan bu yapılar uzaktan kumanda özelliği ile bulunduğunuz yerden tente, panjur ya da ilgili ürünü maksimum verim ile kullanmanıza olanak sağlar. Tente ve panjur sistemlerinin öne çıkan markalarından biri olan Mosel motor, birçok kullanıcı üzerinde beklentiyi karşılayabilecektir.

Mosel Marka Motor Hangi Ülkenin Malı? Mosel Motor Menşei Ne?

Mosel motor sistemleri

Mosel marka motor Almanya menşelidir. 55 yıldır aktif olarak faaliyet gösteren markanın motor kategorisinde geniş ürün yelpazesine sahip olduğu söylenebilecektir. Her detayın ayrı ayrı düşünülüp tasarlandığı marka ile ilgili memnuniyetin oldukça yüksek olduğu belirtilmelidir.

Mosel Tente Motoru Nedir? Mosel Motor Nerede Üretiliyor?

Almanya da üretimi yapılan Mosel Tente Motoru modelleri, elektronik akıllı motor sistemlerini kapsamaktadır. Otomatik olarak açınıp kapanma özelliğinin bulunması kullanım esnasında bulunduğunuz her yerden gölgelikleri devreye sokabilmenize olanak sağlayabilecektir.

Bir buton ya da uzaktan kumanda aracılığı ile kontrol edilebilen Mosel motorlar, hiçbir efor sarf etmeden geliştirilen sistemi devreye sokabilecektir. Yaşama alanlarında ya da işletmelerde bu tarz gölgeliklerin kullanılm,ası gerekebileceğinden, motor sisteminin var olması son derece önemlidir.

Aksi takdirde tentelerin açılıp kapanması için yalnızca efor değil ciddi zaman kaybetmek kaçınılmaz olacaktır. Bu kapsamda Mosel motorların kurtarıcı olduğu söylenebilir.

Mosel Tente Motoru Nasıl? Mosel Panjur Motoru Yorumları

Mosel tente motoru

Mosel tente motoru ülkemizde ve tüm dünyada milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilen bir üründür. Geniş ürün yelpazesi bulunan mosel motor modelleri için genel olarak olumlu yorumların bulunduğu söylenebilecektir.

2 yıl garanti süresi vadeden bu motor markasının beklentiyi karşıladığı ve arıza riskini minimum düzeye indirdiği düşünülmektedir. Ancak müşteri memnuniyeti ve yorumları kullanım şekli gibi kriterlere bağlı olarak değişiklik gösterebilecektir.

Mosel Motor Özellikleri Neler? Mosel Motor Nerelerde Kullanılıyor?

Mosel motor genel özelikleri

Mosel motor modelleri günümüzde stor perde, zebra perde, zip perde, plise perde, yana kayar perde, dikey perde, lion bataryalı perde, jaluzi ve güneş kırıcı tente, uzaktan kumandalı panjur, pergola, standart panjur, giyotin cam, redüktörlü kepenk, redüktörlü tente, uzaktan kumandalı tente, zincirli endüstriyel alanlar gibi pek çok kategoride aktif olarak kullanılabilmektedir. Her aksesuar içeriğinde, ölçü ve tasarımda oluşturulabilecek mosel motor modelleri özellikleri ise şunlardır;

 • Mosel motor sistemleri güvenlikli ve konforlu olduğu için tercih sebebidir.
 • Güneş, rüzgar, kar ve fırtına gibi doğa olaylarından koruyucudur.
 • Yaz aylarında ise koruyucu bir yaşam ortamı oluşturabilecektir.
 • Özel uzaktan kumanda yahut butonlar aracılığı ile eforsuz bir şekilde kullanılabilmektedir.
 • Otomatik sistemi çıtaların yükselişi ve inişini otomatik olarak kavrayabilecektir.
 • Güneşten ve soğuktan koruma özelliği sağlayan bu motorların kullanımı son derece konforlu ve kolaydır.
 • Birbirinden farklı kullanım aksesuarları bulunduğundan, kullanım alanına en uygun seçimi yapabilmek mümkün olabilecektir.
 • Dayanıklı malzemelerden tasarlandığı için uzun ömürlü kullanım süresi vadedebilecektir.
 • Tente çubuk yüksekliği, boru çapı ve ağırlığı kolayca ayarlanabilecektir.
 • Mosel motorlar stor perdelerde, projeksiyon perdelerde, panjurlarda, dış mekan ve bahçe tasarımlarında, garaj kapılarında, endüstriyel kapı tasarımlarında aktif olarak kullanılmaktadır.
 • Mosel motor modellerinde farklı nm alternatifleri bulunduğundan yaşam alanı veya işletmeye en uygun uzunluğu bulabilmek mümkündür.
 • Enerji verimliliği sağlıyor oluşu, mosel motorların cep dostu oluşunu kanıtlayabilmektedir.

Mosel Motor Türkiye Distribütörü Nerede?

Mosel motor Türkiye distribütörü İzmir Karabağlar bölgesinde bulunmaktadır. Bunun dışında 20 ülkeyi aşkın ülkede Mosel motor modelleri için distribütör bulabilmek mümkündür.

2 yıl garanti verebilen motor sistemlerinde olası tüm problemleri giderebilmek ve mağduriyet yaşamamak adına Türkiye distribütörü ile irtibata geçilmesi gerekecektir.

Mosel Motor Fiyatları Neler?

Mosel motor fiyatları birçok faktör doğrultusunda belirlenmektedir. Bu sistemlerde boru, çerçeve, düğme, alıcı, kablo, kontrolör, panjur vb. malzeme içerikleri kullanıldığından fiyatlandırma bu parçaların özellikleri üzerinden yapılmaktadır.

Bu motorların ölçüleri, kullanıldığı alanlar fiyatlandırma hakkında bir aralığa ulaşmanızı sağlayabilecektir. Kaliteli, güvenilir ve konforlu motor sistemleri olabildiğini söyleyebileceğimiz Mosel motor modelleri, teknolojinin son ürünlerinden yararlanılarak tasarlanmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Tente İstanbul
Tente İstanbul
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?