0546 674 90 04
tr

Raylı Tente Modelleri ve Fiyatları

Raylı Tente Modelleri ve Fiyatları

Raylı tente, açılıp kapanabilen, elektrik ile çalışan tentelerdir. Kumanda ile kontrol edilen tente modelleri, özellikle restoran gibi işletmeler için önemli bir yer tutmaktadır.

Tenteler, restoran, cafeterya gibi alanlarda yeni bir alan oluşturmak ve bu alanı etkin bir şekilde kullanmak için kullanılan araçlardır. Farklı modellerde ve özelliklerde üretilen tenteler içinde son dönemlerde en çok tercih edilen raylı tente modelleri, hem kullanışlılık açısından hem de işlevsellik bakımından diğer modellere göre daha etkilidir.

Raylı tente modelleri, hareketli pistonları sayesinde açılıp-kapanması kolay olan modellerdir. Bu da hem uzun süre kullanımını hem de kolay bir şekilde hareket ettirilmesini sağlamaktadır.

Detaylı Bilgi Almak için Arayın

Raylı Tente Özellikleri

Yapısı gereği diğer tentelere göre daha kullanışlı ve uzun ömürlü olan raylı tente modelleri, sahip oldukları özellikleri ile her mekana ve alana göre uyarlanabilirler. Özel ölçüler dahilinde yapıldıkları için kullanım alanının büyük ya da küçük olması, tente kullanımını engelleyecek bir durum değil.

Genel itibari ile incelediğimizde, raylı tente özellikleri, kullanılacak alanda beklentileri en iyi şekilde karşılayabilecek özelliklere sahiptirler. Dikkat çeken bazı özellikleri şunlardır;

1- Olumsuz Havalara karşı korur

Restoran, cafeterya ya da AVM gibi alanlarda kullanılan raylı tente modelleri, su ve rüzgar geçirmeyen kumaşlar kullanılarak tasarlanırlar. Bu da mevsim olumsuzluklarına karşı mekanın korunmasına yardımcı olur.

Hareketli tente olarak da bilinen bu tentelerin en büyük özelliği, hava durumuna göre tam ya da yarım şekilde açılıp kapanabilmeleridir.

2- Estetik Tasarımlıdır

Bir mekanda yeni bir alan oluştururken mekanın tüm konseptine uyum sağlayan bir alan oluşturmaya dikkat edilmelidir. Raylı tente modelleri, farklı kumaş renkleri kullanılarak tasarlanabilmektedir. Bu da mekanın dizaynında absürt bir durumun oluşmasını engeller.

Özellikle tasarım konusunda dikkat edilmesi gereken restoran  ve cafeterya gibi alanlarda kullanımı ile mekana şıklık katabilen raylı tenteler, bu özelliği sayesinde beklentileri karşılayabilen modellerdir.

3- Kullanım Kolaylığı

Restoran ya da sık müşterilerin uğradıkları mekanlarda kullanımı kolaylaştıran otomatik tente modelleri, müşterilerin rahatsız olmadan açılıp kapanmasını sağlar.

Özellikle müşterilerin yoğun olduğu saatlerde, herhangi bir şekilde müşterilerin rahatsız olmasını gerektirmeyen raylı tenteler sayesinde müşterileriniz mekanınızda daha uzun süre vakit geçirme fırsatı yakalarlar.

4- Bakımı Kolaydır

Diğer bazı tente modellerinin bakımı oldukça zor olabiliyor. Bu da sürekli olarak temizlenmesini ve bakımının yapılmasını gerektirir. Raylı tente modelleri, gerek piston bakımı gerekse de tente kumaşı bakımından en kolay temizliği yapılan tentelerdir.

Bakım ve onarım zamanı geldiğinde, firmamızın sunduğu hizmetlerden yararlanarak tente bakımı yaptırabilirsiniz.

5- Özel Ölçüler

Raylı tenteler, her mekana uyum sağlayabilen özelliğe sahiptir. İmalatında müşterilerin belirlediği özel ölçüler kullanıldığı için hem küçük hem de büyük mekanlarda kullanımı kolaylaşır.

İster büyük bir restoran için ister butik bir işletme için sipariş edebileceğiniz raylı tente ile mekanınızda yeni bir alan oluşturmanın kolaylığını yaşayabilirsiniz.

Raylı Tente Fiyatları

Yukarıda da belirttiğimiz gibi raylı tenteler, özel ölçüler doğrultusunda imal edilirler. Bu nedenle tam olarak fiyatını belirlemek mümkün değil.

İstanbul Otomatik Tente olarak müşteri memnuniyetini sağlamak adına gerek işlerimizin kalitesine gerekse de verdiğimiz fiyatlara dikkat ediyoruz.

Tente fiyatları konusunda piyasanın en uygun fiyatlarını müşterilerine sunan firmamız, otomatik tente sistemleri alanında yakaladığı başarısı ile sektörün lider isimlerinden ve referans belirleyici markalarından biri olmayı başarıyor.

İhtiyaçlarınıza yönelik doğru çözümleri elde etmek, tente modelleri zenginliğini en iyi şekilde yaşayarak mekanınız için doğru bir tercihte bulunmak için çağrı merkezi iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Ürün Özellikleri
  • Bakımı kolaydır.
  • Kullanımı kolaydır.
  • Olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklıdır.
  • Ergonomik tasarımlıdır.
Ürün Galerisi
Sıkça Sorulanlar
Raylı tente nedir?

Raylı tente, yaşam alanlarına yeni bir mimari tasarım sunmak ve estetik görünüm kazandırmak amacı ile hava koşullarına karşı kullanılan otomatik tente sistemidir.

Raylı tente tamiri yapılır mı?

Firmamız, hem kurulum öncesi hem de sonrası müşterilerine destek vermektedir.

Tente ömrü ne kadardır?

Raylı tentelerin ömrü, kullanıma ve hava koşullarına bağlı olarak değişir. Ortalama ömrü 7-10 yıl arasındadır.

Bizi Arayın
Whatsapp
Tente İstanbul
Tente İstanbul
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?