0546 674 90 04
tr
Uzaktan Kumandalı Tente

Uzaktan kumandalı tente, özellikle yoğun işletmelerde, müşterilerin yoğunlukta olduğu zamanlarda mevsimlerin olumsuzluklarına karşı, uzaktan kontrol edilmesini kolaylaştıran modellerdir.

Günümüz teknolojisinin hızla ilerlemesi sayesinde işletmeler daha fazla müşteri toplayabiliyorlar. Restoranlar, cafeteryalar ve çay bahçeleri gibi halka açık yerlerde yaz-kış müşteri ağırlayabilmek için yağmur, güneş gibi olumsuzlukları örtmek gerekir. Açık yerlerde bu gibi olanakları oluşturabilmek için tente kullanılması önem arz eder. Uzaktan kumandalı tente modelleri, geleneksel tentelere göre çok daha modern ve kullanıma uygun ürünlerdir.

Detaylı Bilgi İçin Arayın

Uzaktan Kumandalı Tente Avantajları

Tente kullanımı, günümüzde açık mekanlarda bir ihtiyaçtır. Müşterilerin güneşten korunması, kışın yağmur, kar ve rüzgar gibi olumsuzluklara karşı korunmaları, işletmenizde daha fazla vakit geçirmelerini sağlar. Bunu elde edebilmeniz için ise uzaktan kumandalı tente kullanmanız gerekir.

Manuel tente modellerine göre daha fazla avantaj sağlayan bu modeller, hem müşterilerinizin rahatsız olmasını engeller hem de daha pratik bir kullanıma sahip olduğu için zaman kaybı gibi durumlar ortadan kalkar.

Uzaktan kumandalı tenteler, müşterinin talebine göre farklı özellikler de entegre edilebilen modeller olduğu için her koşula uygun şekilde tasarlanabilmektedir.

Uzaktan Kumandalı Tente Özellikleri

Birçok yönden diğer tente modellerine göre daha fazla özelliğe sahip olan uzaktan kumandalı tente modelleri, kullanılacak alanda daha aktif şekilde işletmenin işlemesine yardımcı olur. Göze çarpan ve kullanım alanlarına değer katan en büyük özellikleri şunlardır.

1-      Manuel Kapatma Gerektirmez

Bilindiği gibi karpuz tente gibi modeller, manuel kapatılan tentelerdir. Bu da kullanım alanına göre avantajını yok eder. Uzaktan kumandalı tenteler ise manuel kapatma gerektirmez.

Örneğin bir işletmede müşterilerin yoğun olduğu sırada, tentenin yanına giderek kapatmak ya da açmak müşterinin rahatsız olmasına ve mekanı terk etmesine neden olur. Uzaktan kumandalı tente kullanıldığında böyle bir ihtiyaç söz konusu olmaz.

2-      Renk Seçenekleri Fazladır

Tente kurulumuna karar vermeden önce mekanın dizaynını bozmayacak bir model olmasına dikkat edilmelidir. Sabit bazı tente modelleri, birkaç renkte üretildikleri için özellikle şıklığın ön planda olması gereken yerlerde bu tentelerin kullanımı uygun olmaz.

Uzaktan kumandalı tente modelleri, renk seçenekleri yoğun olan ve aynı zamanda işletmenin reklam değerini de yükselten modellerdir. Bu yüzden mekanlar için daha uygun modellerdir.

3-      Evlerde Kullanıma Uygundur

Balkon ya da teras gibi alanlarda da kurulumu yapılabilen uzaktan kumandalı tente modelleri, evinizde zaman geçirmek için en ideal modeller olarak değerlendirilir.

Yaz ya da kış aylarında terasınızda ailenizle birlikte hoş vakitler geçirirken aniden gelişen bir olumsuzluğun keyfinizi bölmesine izin vermenize gerek yok. Uzaktan kumanda ile kontrol edebileceğiniz tente, hem yazın hem de kışın olumsuz hava koşullarına karşı kendinizi korumanızı sağlar.

4-      Birçok Alana Uygundur

Her tente modelini istediğiniz alanda kullanmanız doğru değildir. Bazı alanlar, daha modern ve dikkat gerektirdiği için tente seçimi yaparken buna dikkat etmeniz gerekir.

Uzaktan kumandalı tente modelleri, birçok mekanda kullanımı mümkün olan modellerdir. Bu sayede istediğiniz havayı oluşturmanız çok daha rahat olacaktır.

Uzaktan Kumandalı Tente Fiyatları

Tente fiyatları, ölçü ve istenilen ek özelliklere bağlı olarak değişiklik gösterir. Uzaktan kumandalı tente modelleri de bu anlamda değişik fiyatlar sunabilen modellerdir.

Otomatik tente sistemleri alanında başarılı bir isim ve sektörün referans belirleyici markalarından biri haline gelen İstanbul Otomatik tente, en uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri ile müşterilerini desteklemektedir.

Uzaktan kumandalı tente fiyatları ve modellerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için çağrı merkezi iletişim bilgilerimizden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Özellikleri
  • Manuel kapatma gerektirmez.
  • Birçok mekana uygundur.
  • Balkon ve teraslarda kullanılabilir.
  • Ergonomik tasarımlıdır.
Ürün Galerisi
Sıkça Sorulanlar
Uzaktan kumandalı tente fiyatı ne kadar?

Uzaktan kumandalı tenteler, kullanıcının isteğine bağlı olarak farklı özellikler ilave edilerek de tasarlanabilen ürünlerdir. Tente metrekaresi ve kullanılacak ek özelliğe göre fiyatlar değişir. Detaylı bilgi için arayın.

Uzaktan kumandalı tente ömrü ne kadar?

Uzaktan kumandalı tenteler, elektronik mekanizma ile çalışan ve kumanda ile kontrol edilen tentelerdir. Ortalama ömürleri 7-10 yıl ya da kullanıma bağlı olarak daha uzundur.

Uzaktan kumandalı tente nerede kullanılır?

Daha çok villa bahçelerinde, restoranlarda, teras katlarda ve açık alan olan tüm yerlerde uzaktan kumandalı tente kullanılabilir.

Detaylı Bilgi İçin Arayın

Whatsapp
Tente İstanbul
Tente İstanbul
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?