0546 674 90 04
tr
Yürüyüş Yolu Tentesi

Yürüyüş yolu tentesi, zaman zaman karşımıza çıkan ancak fark edemediğimiz bir tente türüdür. Genellikle yol kenarlarında, üst geçitlerde, futbol saha girişlerinde, mekân girişlerinde ve festival alanlarında kullanılan bir tente türüdür.

Çevre koşullarına karşı dirençli olan bu tente sistemi, kullanıcılarını çeşitli hava koşullarına karşı korumaktadır. Bu türdeki tenteleri farklı sistem ve ek aksesuarlar ile daha şık ve daha kullanışlı yapabilmek mümkündür.

Gelişen teknoloji ile birlikte tentenin katlanabiliyor olmasını otomatik bir şekilde gerçekleştirebilmektesiniz. Elbette yine de manuel sistem kullanımı da yaygındır. Bu tenteyi, istenilen alan için özel tasarlayabilirsiniz. Renk, desen, yazı ve şekil gibi pek çok açıdan farklı seçenekler sizlere sunulmaktadır.

Yürüyüş Yolu Tente Sistemleri Ne İşe Yarar?

Yürüyüş yolu tentesi, güneşten ve yağmurdan korunmak adına kullanılmaktadır. Özellikle merdivenlerin bulunduğu kısımda yağmur yağmasından oluşabilecek kayganlığı azaltmak için bu sistem tercih edilir.

Birbirinden estetik ve şık tasarımı ile işletmeler tarafından kullanılan tente sistemleri modelleri kullanım alanlarına göre değişmektedir. Dikkatleri üzerine çeken tasarımlar, mekana gelen müşterilerin ortam ile bağ kurmasını da sağlamaktadır. Dekorasyon uyumu ile iç ve dış mekan sıcaklığını tente ile yakalamak mümkündür.

Tünel Tente ile Yürüyüş Yolu Tentesi Aynı Şey Midir?

Tünel tente modeli ile yürüyüş tenteleri yapısal olarak aynıdır. Kullanım amaçları ve avantajları incelendiğinde de yine aynı noktalara değindiklerini söylemek mümkündür.

Yürüyüş Yolu Tentesinin Çeşitleri Nelerdir?

Yürüyüş yolu tentesi modellerine bakıldığında genel hatları ile aynı yapıdan bahsetmek mümkündür. Model anlamında farklılık yaratacak tasarımları görebiliriz. Sensörlü tenteler, led ışık dizayn edilmiş tenteler, baskı desenli tenteler ve şeffaf tenteleri sayabiliriz.

Yürüyüş Yolu Tentesinin Özellikleri

Tasarım için müşterilerden gelen talepleri göz önünde bulundurarak bir sistem elde edilmektedir. Yürüyüş alanına uygun olan tentenin kendine ait özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikler;

 • Su geçirmeyen kumaşa sahip tente olması,
 • Çelik konstrüksiyon kullanarak uzun yıllar dayanması,
 • Açılır – kapanır olabilmesi,
 • Taşınabiliyor olması,
 • Akrilik boya kullanılması,
 • İç kısım ve dış kısım aksamlarının talep edinilen renge göre boyanması,
 • Paslanmaz boyanın kullanılması,
 • Yerli kumaş ya da Avrupa seçeneklerinin bulunması,
 • İstenilen yükseklik ve uzunlukta sistemin kurulabiliyor olmasıdır.

Yürüyüş Yolu Tentesi Kurulumu Nasıl Yapılır?

Yürüyüş yolu tentesi kurulumu öncesinde gerekli ölçümler yapılmalıdır. Sistemin kurulacağı mekân veya uygulanacak alanı incelenmelidir. En uygun koşulda güvenli ve konforlu bir alan yaratmak adına konumlandırılacak yer belirlenir.

Müşteri talebi ile birlikte belirlenen alanın zemin ve yüksekliği incelenir. Bu alana uygun tasarımlara karar verildikten sonra tente sisteminin kurulumunu yapmaya hazırız. İmalatı biten tente, kurulum için alana getirilir ve parçaları birleştirilir. Tente ebadına ve kullanılan malzeme çeşidine göre kurulum süreci değişiklik gösterebilmektedir.

Birinci sınıf kalitedeki malzemelerin birleşimi ile ortaya çıkan sistemin kurulumu, deneyimli kişiler tarafından gerçekleştirilir. Tente kurulumu yapıldıktan sonra talep doğrultusuna göre aydınlatmalar döşenmektedir. İstenir ise ses sistemi ve daha birçok dekoratif ürün konulabilmektedir.

Yürüyüş Yolu Tentesi Nerelerde Kullanılır?

Yürüyüş yolu tentesi kullanım alanı çok geniştir. Birbirinden farklı alanlara hitap eden bu tente sistemi;

 • Futbol sahası girişi
 • Üst geçit ve üst geçit merdivenleri
 • Organizasyon şirketleri ürünü
 • Restoran, kafe, bar ve otel girişlerinde
 • AVM, park ve bahçe gibi alanların yürüyüş için kullanılmaktadır.

Yürüyüş Yolu Tentesi Kullanımının Avantajları Nelerdir?

Tente sisteminin pek çok yerde yer aldığını biliyoruz. Konfor adına kullanılan bu tentelerin en büyük iki avantajı bulunmaktadır: Yağmur ve güneşten korumak.

Yürüyüş alanı için tercih edilen tenteler, hem görsel anlamda hem de kullanışlılık açısından avantajlar sunmaktadır. Zaman zaman geçit törenlerinde de kullanılan bu tenteler, düğün ve nişan gibi özel günlerde de geçit olarak kullanılmaktadır.

Yürüyüş Yolu Tentesi Fiyatları

Yürüyüş yolu tentesi fiyatları, müşterilerin talep ettiği model ve ek isteklere göre değişiklikler gösterebilmektedir.  Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunarak her bütçeye uygun tekliflerimiz bulunmaktadır.

İşletme ya da kişisel alanınıza yaptırmak istediğiniz tentenin piyasa araştırmasını yaparak en uygun tente fiyatları ve en güvenilir olanı yaptırmanızı öneririz. Malzeme ve işçilik kalitesine göre tente fiyatlandırmaları yapılmaktadır.

Yürüyüş yolu tente fiyatları nedir?

Yürüyüş yolu tentesi fiyatları metre kare olarak hesaplanır yaklaşık ortalama bir yürüyüş yolu tentesinin 1 M2 fiyatı 5.000,00 TL. olarak hesaplanmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Tente İstanbul
Tente İstanbul
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?