0546 674 90 04
tr

Elle Açılır Tente Fiyatları

Elle Açılır Tente Fiyatları

Güneşli günlerin keyfini çıkarırken, aşırı güneş ışınlarından korunmak da oldukça önemlidir. Özellikle teras, balkon veya bahçe gibi açık alanlarda, güneşten korunmak için kullanılan en etkili yöntemlerden biri de elle açılır tentelerdir.

Hem şık bir görünüm sunan hem de güneşten koruyan elle açılır tenteler, açık alanları daha kullanışlı ve rahat hale getirir. Peki, elle açılır tente fiyatları hakkında neler bilmeliyiz?

Elle Açılır Tentelerin Avantajları

Elle açılır tenteler, kullanıcı dostu bir tasarıma sahip olması ve kolay kullanılabilir olması gibi avantajlar sunar. Güneşin zararlı UV ışınlarından korunurken, açık alanlarda daha konforlu bir ortam sağlar. Ayrıca, elle açılır tenteler farklı renk, desen ve malzeme seçenekleri ile estetik bir görünüm sunar, mekana şıklık katar.

Elle Açılır Tente Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Elle açılır tente fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bunlar arasında kullanılan malzemenin kalitesi, tente boyutu, renk ve desen seçenekleri, montaj yerinin zorluk derecesi gibi faktörler bulunur.

Ayrıca, marka ve model gibi tente üreticisi de fiyatları etkileyen önemli bir faktördür. Özel ölçü ve tasarımlar, ek maliyetlere neden olabilir.

Tente seçimi yaparken tercih ettiğiniz firma, tercih ettiğiniz kumaş, kullanacağınız ek özellikler gibi birçok faktör, tente fiyatlarının belirlenmesinde önemli etkilere sahiptir.

Deneyimli ve fiyat politikasına sadık kalan bir firmadan destek almanız durumunda, beklentilerinizi hem fiyat açısından hem de kalite açısından daha sağlıklı bir şekilde elde edebilirsiniz.

Firmamız, tente sistemleri konusunda müşterilerine seçenek sunarken, malzeme kalitesinin uygun olmasına, tente boyutlarının kullanılacak alan için ideal olmasın, renk ve desen seçenekleri konusunda müşterilerinin istediği gibi seçenekleri bulundurmaya dikkat eder. Tüm bunlara ek olarak elle açılır tente fiyatları konusunda en uygun fiyat aralıklarını müşterilerine sunarak memnun kalmalarını sağlar.

Neden Biz?

Sektörün önde gelen tente firmalarından biri haline gelen firmamız, referans belirleyici ayrıcalıkları ile müşterilerini her anlamda destekleyen bir kuruluştur.

Elle açılır tente fiyatları ve modelleri konusunda piyasanın en iyi seçeneklerini bir arada bulabileceğiniz firmamız, satış öncesi ve satış sonrası destekleri ile müşterilerinin ihtiyacını doğrudan karşılamaktadır.

Çağrı merkezi iletişim bilgilerinden firmamıza ulaşarak ürünlerimiz ve fiyatlarımız hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Elle açılır tente fiyatları ne kadar?

Elle açılır tente fiyatları metre olarak hesaplanır yaklaşıl 1 metre elle açılır tente 3.500 TL. olarak hesaplanmaktadır.

Elle açılır tente nedir?

Elle açılır tente motor kullanılmadan manuel olarak el ile hareket ettirilebilen tente modelleri arasında yer almaktadır. Demir kol sistemi ile ileri geri olarak hareket ettirilmektedir.

375
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Tente İstanbul
Tente İstanbul
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?