0546 674 90 04
tr

Tente Fiyatları

<strong>Tente Fiyatları</strong>

Tente fiyatları, dış mekanlarda kullanılan ve birçok farklı amaç için tercih edilen bir ürünün maliyetini belirleyen önemli bir faktördür. Bir tente, güneş ışınlarından korunmak, yağmur ve rüzgar gibi hava koşullarından korunmak veya bir mekanı gölgelendirmek için kullanılabilir. Tente fiyatları, tente tipi, boyutu, malzeme kalitesi ve montaj gereksinimleri gibi birçok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Tenteler her mevsimde ihtiyaç duyularak kullanılan önemli ürünlerin başında yer almaktadır. Kullanılacak tenteler sayesinde artık kötü hava şartlarına karşı da yaşam alanlarınızı daha güvenilir hale getirme şansına sahip olabilirsiniz. Yüksek işlevsel yapısı sayesinde istediğiniz hemen her yerde artık tente sistemlerinin kullanımlarını sorunsuz şekilde yapmaya başlayabilirsiniz.

Tente

Tente Modelleri ve Fiyatları

Tentelerin pek çok farklı modelleri bulunuyor: Doğal olarak tente modelleri göz önüne alındığında da fiyatlarının değişkenlik gösterebilecek olduğunu söyleyebiliriz. Kalite standartlarında bir hizmet sunmaya devam eden tentelerin birbirinden farklı şekilde modellerinin mevcut olduğunu söylememiz mümkün. Tentelerin işlevsel ve şık özelliklerinden dolayı yaşam alanlarına ayrı bir şıklık kazandırma konusunda etkili olduğunu söylemeliyiz. Güncel tente fiyatlarını aşağıda bulunan fiyat listesinden öğrenebilirsiniz.

Tente ModeliÖlçü BirimiÖlçü Aralıkları En Düşük Fiyatlar Fiyat
Otomatik Pergola Tente12/25 M² Arası60.000,00 TL.
Mafsallı TenteMT1 MT3.000,00 TL.
Çift Açılır TenteMT1 MT7.000,00 TL.
Karpuz TenteMT1 MT4.000,00 TL.
Sabit Tente1 MT4.000,00 TL.
Bioklimatik Pergola Tente1 M²400.00 €
Kasetli Tente1 MT7.000,00 TL.
Win Tente1 MT7.000,00 TL.
Zip Perde1 MT4.000,00 TL.
Tente Motor DeğişimiAdet1 Adet10.000,00 TL.
Tente Kumaş Değişimi1MT1 MT1.300,00 TL.
Motorlu Tente Sistemi12/25 M² Arası60.000,00 TL.
Tente Fiyatları Listesi

En Yeni Tente Modelleri

Tentelerin pek çok farklı modelleri bulunuyor: Doğal olarak tente modelleri göz önüne alındığında da fiyatlarının değişkenlik gösterebilecek olduğunu söyleyebiliriz. Kalite standartlarında bir hizmet sunmaya devam eden tentelerin birbirinden farklı şekilde modellerinin mevcut olduğunu söylememiz mümkün. Tentelerin işlevsel ve şık özelliklerinden dolayı yaşam alanlarına ayrı bir şıklık kazandırma konusunda etkili olduğunu söylemeliyiz. Tente modellerini kullanarak artık kötü mevsim geçişlerinde bile yaşam alanlarınızı daha kontrol altında tutma şansına sahip olursunuz. Tente modellerinin nasıl olduğuna bakıldığı zaman pergola, kasetli, cam, mafsallı gibi pek çok farklı şekilde çeşitlerine sahip olduğunu söylemek mümkündür.

Kullanışlı Tente Sistemleri

Yağmur, kar, çamur, rüzgar veya güneş gibi tüm doğa olaylarına karşı bakıldığı zaman tentelerin üstün bir koruyucu özelliği bulunmaktadır. Tenteler sayesinde artık doğa olaylarına karşı daha güvenli ve en ufak bir sorun yaşamadan atlatabilme mümkün oluyor. Bu nedenle tente sistemleri artık hayatımızda önem arz eden bir ihtiyaçlar içerisinde yer almaya devam ediyor.

İş yerinize ve evinize konfor ve şıklık katacak tente çeşitleri arasında;

Gibi bir çok farklı sistem bulunmaktadır. Tente kullanımlarını yapacak olanlar tentelerin manuel ve otomatik olanları bulunuyor. Buna göre sizlerle hangisini istiyor olursanız olun ona göre temin etmeniz gerekecektir. Otomatik tentelerin fiyat aralıklarına bakıldığı zaman haliyle manuel olarak kullanılana oranla daha farklı şekilde olabiliyor. Lakin genel anlamda tente kullanımlarına bakıldığı zaman oldukça avantaj sağlayan özellikler barındırmasından dolayı son dönemde en çok tercih edilen ürün gruplarından biri haline gelmeye başlamasına neden olacaktır.

Tente fiyatları ne kadar?

Tente fiyatları istenilen tente sisteminin özeliklerine göre değişiklik göstermektedir. Her tente modelinin fiyatı farklı şekilde hesaplanır. Örneğin pergola tentenin metre kare fiyatı 2.500 TL. arasındadır.

Balkon tentesi kaç lira?

Balkon tentesi fiyatları balkonunuzda kullanılacak ve istenilen sisteme göre fiyat konusunda farklılık göstermektedir. Bir çok farklı şekilde balkon tentesi mevcuttur. Balkon tentesi metre olarak hesaplanmaktadır. Metresi 3.000 TL. – 3.500 TL. şeklindedir.

Tente fiyatı nasıl hesaplanır?

Tente fiyatı hesaplanırken tentenin modeline ve istenilen özeliklere göre hesaplanır. Bunlar ölçü, model, motorlu veya motorsuz tente sistemine göre değişir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Tente İstanbul
Tente İstanbul
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?