0546 674 90 04
tr

Körüklü Tente Modelleri ve Fiyatları

Körüklü Tente Modelleri ve Fiyatları

Körüklü tente, diğer tente modellerinden farklı olarak yanlarındaki körük sayesinde, sağdan ve soldan gelen güneşi de engelleyebilen tente modelidir.

Hareketli bir aksama sahip olan körüklü tenteler, ipli veya motorlu tente şeklinde tasarlanabilmektedir. Müşterinin talebi doğrultusunda, özel ölçülerde tasarlanan körüklü tenteler, renk skalası yüksek modellerdir. İşletmelerin ön taraflarında, otel girişlerinde ya da önü açık dükkanların önlerinde kullanılan körüklü tente modelleri, hem reklam yapmak hem de mevsim koşullarına karşı mekanı korumak için son derece etkilidir.

İstanbul tente firmaları arasında bilinirlik kazanan İstanbul Otomatik Tente ile iletişime geçerek körüklü tente fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Almak için Arayın

Körüklü Tente Özellikleri

İşletmenizin tasarımını bozmadan ihtiyacınız doğrultusunda tente seçimi yapabilirsiniz. Tente seçimi yaparken özelliklerine dikkat ederek seçim yapmak, hem tasarımsal açıdan hem de işlevsellik açısından beklentilerinizi daha iyi karşılar. Körüklü tente özellikleri hakkında fikir edinmeniz de yine bu modeli seçerken neden seçmeniz gerektiği hakkında fikir verecektir.

1- Manuel ya da Motorlu

Körüklü tentelerin modelleri, müşterinin talebine göre motorlu ya da manuel şekilde tasarlanabilmektedir. Kullanım alanına göre bu iki farklı seçenekten birini tercih edebilirsiniz.

Motorlu körüklü sistem tente modelleri, uzaktan kumanda ile kontrol edilerek açılıp kapanan modellerdir. İpli körüklü modelleri ise yan tarafından bulunan mekanizmayı ip ile harekete geçerek açılıp kapanmasını sağlar.

2- Zengin renk seçenekleri

Her mekana uyumlu bir körüklü model tente seçmek oldukça kolaydır. Yüksek renk seçeneklerine sahip olması, tüm alanlarda kullanımını kolaylaştırır.

Mağazanız ya da restoranınız için seçim yaparken mimari tasarımınıza özgü renk seçenekleri arasından körüklü tente seçerek yapının dinamikliğini bozmadan uygulatabilirsiniz.

3- Pratik kullanım

Açılıp kapanabilen tentelerin bazıları kullanım açısından zor olabilir. Körüklü tenteler ise açılıp kapanması son derece kolay olan modellerdir.

Tek bir hamlede açılıp kapanabilen tente modelleri, bu özelliği sayesinde daha kullanışlı olmalarını etkilemektedir. Özellikle insanların yoğun olarak kullandıkları restoran ve kafeterya gibi alanlarda kullanım kolaylığı sunması, müşterilerin rahatsız olmasını engeller.

4- Ekonomik fiyat

Tenteler, kullanılan malzemeye, ölçülere ve bazen de renk seçeneklerine göre fiyatlandırılabilirler. Uygun ve kullanışlı bir tente seçiminde bulunmak isteyenler için körüklü tente önerilir.

Körüklü tente fiyatları, diğer tente çeşitlerine nispeten daha ekonomiktir. İstanbul Otomatik Tente, piyasanın en uygun fiyatlarını müşterilerine sunarak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutan bir isimdir.

5- Firma reklamları için uygun

Tenteler her ne kadar işletmeleri olumsuz hava koşullarına karşı koruma özelliğine sahip olsa da bazı modeller, işletmenin önünü kapatır ve reklam yüzü kalmamış olur.

Körüklü tentenin modelleri ise ön ve yan kısımlarında yer alan körüğü sayesinde aynı zamanda işletmenin reklam yüzü de olur. Hem ilgi çekici tasarıma sahip olmaları hem de istenilen renklerde tasarlanabilir olmaları, işletmelerin reklamlarını daha etkili hale getirir.

Geniş ürün yelpazesine sahip firmamız, otomatik tente sistemleri ihtiyaçlarınızı doğrudan çözüme ulaştırır. 

Körüklü Tente Kullanım Alanları

Geniş kullanım alanlarına sahip olan körüklü tente modelleri, daha çok kafe ve restoran ve diğer işletmelerin açık alanlarında kullanılabilen tente modelleridir. Aynı zamanda dükkan ve bina çıkışlarında kullanılmaları ile hem olumsuz hava koşullarına karşı koruma sağlar hem de şık bir görsel tasarım sunar.

istenilen birçok yerde kullanıma uygun olmaları, pratik kullanım özelliklerine sahip olmaları, 30-90 derece açılarında açılabilir olmaları gibi birçok özelliğe sahip olması, körüklü modellerinin tercih edilmesini etkilemektedir.

Körüklü Tente Fiyatları

İstanbul Otomatik Tente, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, sektörün referans belirleyici isimlerinden biridir. Körüklü tente fiyatları konusunda da esnek davranan firmamız, beklentilerinizi karşılayabilen seçenekleri ile sizlere hizmet sağlamaktadır.

Tente fiyatları, istenilen ölçü, kullanılacak malzeme, tentenin manuel ya da otomatik olmasına bağlı olarak belirlenmektedir.

İstanbul Otomatik Tente ile iletişime geçerek piyasanın en uygun fiyatlarını alabilir, beklediğiniz gibi sonuçları elde edebilirsiniz.

Ürün Özellikleri
  • Olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklıdır.
  • Yağmur, güneş kesici özelliğe sahiptir.
  • Alüminyum profilli
  • Uzun ömürlüdür.
Ürün Galerisi
Sıkça Sorulanlar
Körüklü tente nedir?

Körüklü tente, işletmelerin girişinde veya otel girişlerinde kullanılan körük ile hareket eden tente modelleridir.

Körüklü tente tamiri yapılır mı?

Körüklü tente tamiri, genellikle körük mekanizmasının değişimi ve kumaş değişimi ile yapılır. Firmamızda tente tamiri yapılmaktadır.

Tente ömrü ne kadardır?

Körüklü tentelerin ömrü, kullanıma ve hava koşullarına bağlı olarak değişir. Ortalama ömrü 7-10 yıl arasındadır.

Bizi Arayın
Whatsapp
Tente İstanbul
Tente İstanbul
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?