0546 674 90 04
tr

Katlanır Tente Modelleri ve Fiyatları

Katlanır Tente Modelleri ve Fiyatları

Katlanır tente modelleri, motorlu ve sabit olmak üzere iki farklı şekilde tasarlanabilen tente modelleridir. Farklı kullanım alanlarında kullanıma son derece uygun olan tente modelleri, her mevsim mekanı korumak adına en etkili modellerdir.

Günümüzde evlerde ya da işletmelerde yeni alanlar oluşturmak ve mekana farklı bir hava katmak için tente modelleri kullanılır. Kullanım alanına göre farklı modellerde üretilebilen tenteler, kullanım amacına yönelik farklı şekillerde tasarlanabilen araçlardır. Katlanır tente modelleri de bu seçenekler arasında değerlendirilen ve en çok tercih edilen seçeneklerden biridir.

Detaylı Bilgi Almak için Arayın

Katlanır Tente Özellikleri Nelerdir?

Tente seçimi yaparken ihtiyaca cevap verebilen modelleri tercih etmek önemlidir. Bu anlamda katlanır tente modellerinin sunduğu özellikleri değerlendirmek de önemlidir. Peki, katlanır tente özellikleri nelerdir?

1-      Az Yer Kaplar

Katlanır tenteler, kapandıklarında çok az yer kapladıkları için kullanım alanlarında fazla yer kaplamazlar. Bu da mekanın daha sağlıklı şekilde kullanımını sağlar.

2-      Açma-Kapatma Kolaydır

Bir tentede aranacak en büyük özelliklerden biri de açılıp kapanmasının kolay olmasıdır. Tente modelleri noktasında müşterilerimize sunduğumuz katlanır tente modelleri, manuel ya da otomatik tercih edilmesi fark etmeksizin kolay açılır kapanır özelliklere sahiptir.

3-      Kaliteli Malzeme

Tentelerde aranması gereken en büyük özelliklerden biri de kullanılan malzemelerin kaliteli olmasıdır. Sık değiştirilmeyen ve bakımı da kolay olabilen malzemelerin kullanılması, daha uzun süre kullanıma açık olmalarını sağlar.

İstanbul Otomatik Tente olarak müşterilerimize sunduğumuz katlanır tente modelleri, en kaliteli kumaş ve aksamlar kullanılarak üretilmektedir. Bu sayede sık bakım ihtiyacı duyulmadan uzun süre tenteyi kullanabilirsiniz.

4-      Mekanizma Kalitesi

Özellikle otomatik katlanır tente modellerinde kullanılan mekanizmanın kaliteli olması önemlidir. Elektronik bir cihaz olmasından dolayı sık bakım gerektirmeyecek ve arızalara karşı dayanıklı bir mekanizma ile desteklenmesi, daha uzun süre kolaylıkla kullanım sağlar.

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz katlanır tente modellerinde kullandığımız mekanizmalar, sınıfının en iyi malzemelerinden imal edilmiş mekanizmalardır.

5-      Geniş Kullanım Alanı

Katlanır tenteler, birçok alanda kullanılabilen özel yapılı tentelerdir. Bu özelliği sayesinde neredeyse tüm mekanlarda kolaylıkla kullanılırlar. Evlerde, teraslarda, işletmelerde ya da diğer alanlarda kullanılabilen katlanır tente modelleri ile yeni bir alan oluşturabilirsiniz.

Katlanır Tente Kullanım Alanları

Zengin renk seçenekleri ve özel malzemelerden imal edilen katlanır tente modelleri, neredeyse tüm mekanlara uygun şekilde tasarlanmaktadır. Genel olarak aşağıdaki alanlarda kullanımı daha etkindir.

  • AVM
  • Çay bahçeleri,
  • Restoran
  • Cafeterya
  • Büyük alanlar,
  • Açık ve kapalı alanlar

Kullanım itibari ile son derece geniş bir yelpazeye sahip olan katlanır tente modelleri, sağladığı avantajları ile mekana hem yeni bir şıklık katar hem de yeni alanların oluşturulmasını kolaylaştırır.

Katlanır Tente Fiyatları

Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına hem satış öncesi hem de satış sonrası hizmetlerimizi en iyi şekilde sağlamaktayız. Bunlara ek olarak katlanır tente fiyatları konusunda da üzerimize düşenin en iyisini gerçekleştiriyoruz.

Katlanır tente fiyatları, alınan ölçü ve kullanılacak malzemeye karar verildikten sonra belirlenmektedir. Bu nedenle net bir fiyat belirtmek doğru olmayacaktır.

İhtiyaçlarınıza karşı doğru çözümler üreten İstanbul Otomatik Tente firmamızı arayarak ihtiyaçlarınıza yönelik en doğru çözümleri alabilir, katlanır tente fiyatları konusunda sunduğumuz cazip ödeme yöntemleri ile birlikte uygun fiyatlarla ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Tente fiyatları konusunda piyasanın en uygun fiyatları ile müşterilerine destek sağlayan firmamızın iletişim bilgilerinden ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ürün Özellikleri
  • Az yer kaplar.
  • Birçok mekana uygundur.
  • Bakımı kolaydır.
  • Ergonomik tasarımlıdır.
Ürün Galerisi
Sıkça Sorulanlar
Katlanır tente nedir?

Katlanır tente, özellikle açık alanlarda kullanılan, katlandığında yer kaplamayan otomatik tente sistemleridir.

Katlanır tente tamiri yapılır mı?

Firmamız, hem kurulum öncesi hem de sonrası müşterilerine destek vermektedir.

Tente ömrü ne kadardır?

Katlanır tentelerin ömrü, kullanıma ve hava koşullarına bağlı olarak değişir. Ortalama ömrü 7-10 yıl arasındadır.

Bizi Arayın
Whatsapp
Tente İstanbul
Tente İstanbul
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?