0546 674 90 04
tr

Karpuz Tente Modelleri ve Fiyatları

Karpuz Tente Modelleri ve Fiyatları

Karpuz tente, karpuza benzer bir yapıya sahip olmasından dolayı bu ismi almış, daha çok pencere önlerinde, kapı girişlerinde kullanılan tente modelidir.

Birçok mekanın girişinde ya da otellerin pencerelerinde kullanılan bu tente modelleri, diğer tente çeşitlerinden farklı olarak firmanın reklamını yapabileceği bir alana sahiptir. Birçok renk seçeneği ve model seçeneğinin bulunmasının yanı sıra, kullanım alanlarının geniş olması, müşterilerimizin karpuz tente modelleri konusunda daha ısrarcı davranmalarını etkilemektedir.

Özellikleri ve sunduğu avantajlarının yanı sıra kurulum kolaylığı ve bakım rahatlığına sahip olması da ayrıca karpuz tentelerin modelleri daha fazla tercih edilmesinde önemli bir etkendir.

Karpuz Tente Görselleri

Karpuz Modeli Tentenin Özellikleri Nelerdir?

Tente seçimi yaparken sadece amacına uygun olmasına değil aynı zamanda işlevselliğine ve mekana katacağı ahenge de önem vermek gerekir. Bu nedenle İstenilen tente ya da herhangi bir tente modeli seçmeden önce, mekanınıza sunacağı özellikleri göz önünde bulundurmanızı öneririz.

Peki, karpuz tente özellikleri nelerdir?

1- Etkili Gölgelendirme

Karpuz sistemi tente modellerinin en büyük ayrıcalığı sabit modeller olmalarından dolayı, gölgelendirme konusunda en iyi sonuçları sunmalarıdır.

Özellikle pencerelerde ve kapı girişlerinde kullanılmaları ile alana hem estetiklik kazandırır hem de özellikle yaz aylarında sıcağın iç mekanı etkilemesini engeller.

Karpuz tente

2- Kurulum Kolaylığı

Diğer tentelerden farklı olarak kısa sürede kurulumu yapılabilen karpuz biçiminde olan tente modelleri, bu özelliğine ek olarak bakımı da kolay olan tente modelidir.

Kısa sürede kurulum hizmeti gerçekleştiren İstanbul Pergola Otomatik Tente ile iletişime geçerek bu tente sisteminin kurulumu hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

3- Az alan kaplar

Küçük işletme ya da mekanlarda büyük tente modellerinin kurulması bazen çok zor hatta imkansız olabilir. Ancak işletmeye değer katan karpuz modelleri böyle değildir.

En küçük alanlarda bile kurulumu kolaylıkla yapılabilen tenteler, yukarıda da belirttiğimiz gibi az alan kapladığı için mekanda bir daraltma durumu söz konusu olmaz.

Karpuz tente

4- Mevsim koşullarına karşı dayanıklıdır

Tentelerin en büyük kullanım nedenlerinden biri mevsim koşullarına karşı mekanın korunmasını sağlamaktır. Özel kumaş kullanılarak üretilen karpuz şeklinde olan tente modelleri; yağmur, kar, rüzgar gibi olumsuz hava koşullarına karşı son derece dayanıklıdır.

Güneş ışınlarından kolay etkilenmeyen özel yapılı kumaşları sayesinde uzun dönem kullanılabilen tente, bu özelliği ile de kullanıcısını destekler.

Karpuz Sistemi Tente Kullanım Alanları

Birçok alanda kullanıma uygun şekilde tasarlanabilen karpuz tente modelleri; kafe, restoran, AVM, evlerin balkonları, otel girişleri ve pencereleri gibi alanlarda kullanılmaktadır. İstekler doğrultusunda farklı renk ve ölçülerde karpuz çeşidinde tente imalatı yapan İstanbul Otomatik tente beklediğinizden çok daha iyi çözümler sunmaktadır.

Karpuz tente sistemi

Karpuz Tente Fiyatları

Tente fiyatları belirlenirken, yukarıda da ifade ettiğimiz gibi özel ölçüler doğrultusunda üretildikleri için verilen ölçüler önemlidir.

Karpuz tente fiyatları ise hem ölçü hem de adedine bağlı olarak değişir. Örneğin dışarıda tek başına kullanılacak tente fiyatı ile pencere önlerinde ya da sıralı şekilde kullanılacak tente fiyatları birbirinden farklı olur.

İstanbul’da tente sistemleri ve modelleri imalatı ve kurulumu alanında müşteri memnuniyetine önem veren firmamız, tente fiyatları konusunda sunduğu ayrıcalıkları ile müşterilerini memnun etmektedir.

Karpuz tente sistemlerinin fiyatı ve tente kumaş değişimi hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için çağrı merkezi iletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Ürün Özellikleri
  • Olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklıdır.
  • Yağmur, güneş kesici özelliğe sahiptir.
  • Dış mekana estetiklik kazandırır.
  • Uzun ömürlüdür.
Sıkça Sorulanlar
Karpuz tente nedir?

Karpuz tente, güneş ışığından yağmurdan ve rüzgardan korunmak amacıyla tasarlanan pencere ve kapı girişlerinde kullanılan tente modelleridir.

Karpuz tente nasıl çalışır?

Karpuz tente, mafsal yardımı ile çalışan, isteğe bağlı olarak motorlu olarak da üretilebilen tente modelleridir.

Tente ömrü ne kadardır?

Karpuz tentelerin ömrü, kullanıma ve hava koşullarına bağlı olarak değişir. Ortalama ömrü 7-10 yıl arasındadır.

Bizi Arayın

Whatsapp
Tente İstanbul
Tente İstanbul
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?