0546 674 90 04
tr

Tente Kumaş Değişimi

Tente Kumaş Değişimi

Güneşlik ve tente kumaşı değişimi konusunda uzman bir ekibiz. Kapsamlı tamir onarım hizmetlerimiz ürün değişimi süreçlerinde de sizinle olacaktır.

Gölgelik veya güneşlik tente kumaş değişimi için yenisinin nasıl olacağına karar vermelisiniz. Kumaş yapısı tentelerin özelliklerine ve kullanım yerlerine göre değişik şekilde ele alınmalıdır. En uygun kumaş çeşitlerini firmamızda bulabilirsiniz. Sizlere ve işletmelerinize özel yapıdaki tente kumaşlarını yenilenmiş halde sizlere sunuyoruz.

Solmaz Tente Kumaş Değişimi

Solmaz yapıdaki tente kumaşları en dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Solmaz olmasının en önemli detayı güneş ışınlarına karşı dayanıklı malzemeden üretilmesidir. Solmayan yapısıyla senelerce sorunsuz bir kullanım elde etmiş olursunuz. Tente kumaşlarında çeşitlilik açısından epey avantaj sağlanmaktadır.

Organizasyon Yeri Tente Kumaş Değişimi

Fuar alanları, yerel ve uluslararası organizasyonlarda tente kumaş değişimlerini anında sağlamaktayız.  Büyük organizasyonlardaki su geçirmez tente kumaşı çevresel koşulların beklenmedik durumlarına karşı dayanıklı olacaktır. Su geçirmeyen kumaşlar etkili bir barınak olarak sizleri beklemektedir. Ürünlerinizi ve diğer hizmetlerinizi dilediğiniz gibi koruyarak yeni tentelerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Cafe Restorant Barlarda Tente Değişimi

Dekorasyon ve işlevsellik yeme içme yerlerinde en önemli konulardan biridir. Güvenli alanda yeme içme hizmeti almak isteyen müşterilerinizin bu isteğini yerine getirebilirsiniz. Olabilecek en hızlı şekilde tente değişimini yapıyor ve sizlere hazırlıyoruz. Konsepte uygun tente modellerinden yararlanmanız önemlidir. Görsel açıdan memnun kalacağınız kumaşlar yerleştirmekteyiz.

Tente Kumaş Değişimi Nasıl Yapılır?

Tente kumaş değişimi yapılırken tipe özel bir işlem yapılmaktadır. Kumaş tipleri açısından tentenin özellikleri belirleyici olabilir. Sökme ve yerine karar verilen yenisini takma şeklinde tente kumaş değimi gerçekleşmektedir. Konuyla alakalı başka talepleriniz olduğunda ayrı proje çalışmaları da yapabiliyoruz.

Mafsallı tentelerin kumaş değişiminde ve diğerlerinde öncelikle kumaş seçimi için sizlerle karar veriyoruz. Tentenizin kalitesi ve ana özelliklerinden neler beklediğinizi öğrenerek yöntemleri belirlemekteyiz. Bazı tente modellerinde branda tipi kumaşlar haricinde daha farklı bir mekanizma yapısı kullanılabilir.

Gölgelik tente kumaşı ile dekorasyona özel kumaşları yerleştirirken ihtiyaçlarınız önceliğimiz olacaktır.

Tente Kumaşların Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

İmalatı genellikle fabrikalarda tamamlanan tente kumaşlarında üretim esnasında birçok aşama kaydedilmektedir. Üretim esnasında çeşitlerine ayrılan kumaşlar kullanıcı hatalarına bağlı olarak hasar görebilmektedir. Yanlış tente seçiminden dış müdahalelere kadar karmaşık birçok sıralama yapılabilir.

Tente kumaşını doğru amaca göre seçmelisiniz. Her branda veya otomatik tente malzemesi aynı olmadığından kalınlık, dayanıklılık iklim, ortam koşullarına uygun olmalıdır.

Tente kumaşı sürekli rüzgar alan ve fırtınası bol bir yerde az dayanabileceğinden buna uygun bir seçim olması gerekir. Sabit tentelerde doğru zamanda tente açmaya ve kapatmaya dikkat ediniz. Tentenin açık durmaması gereken zamanları iyi ayarlamak gerekir.

Tentelerin üzerine dışarıdan cisim düşme olasılığını kontrol etmelisiniz. Yüksek katlı yerlerde uzun süren inşaatların altında tentelerin ömrü uzun olmayabilir. Sizden kaynaklanmasa da önlem almanız üründen zarar görmenizi engelleyecektir.  

Tentelere fiziksel zarar verebilecek dış ortamlara karşı mesafe ayarlaması yapmanız gerekir. Kumaş değişim ardından bıçak gibi kesici aletlere maruz kalmayacağı bir alan olması gerekir. Sert ve kalın kumaşlar bu açıdan ekstra önem kazanacaktır.

Tente Kumaşı Değişimi Avantajları

Tente kumaşı değişimi dekorasyon ve kullanım açısından ek avantajlar sağlar. İşletmenizin kurumsal değerini ilerleten bir çözüm elde edilir. Kumaş değişimi yapılmadığında markanız ve işletmeniz bakımsız görünecektir. Kötü görünen bir işletme akıllarda da kötü bir izlenim yaratabilir.

Tente Kumaşı Fiyatları

Son derece ekonomik olarak tente kumaşı fiyatları ayarlaması yapmaktayız. Güncel piyasa durumlarına göre kumaşlarımızın ebatları ve toplam maliyetlerini öğrenebilirsiniz.

  • Hangi alana tente kumaşı yapılacağı bilgisi alınmaktadır. Geniş alanlarda tente kumaşı için gereken ana malzeme büyüklüğü önem kazanacaktır.
  • Tente fiyatlarında kumaşın nasıl bir sisteme konulacağı önemlidir. Otomatik tentelerin kumaş değişimi diğerlerine göre daha maliyetli olacaktır. Alan özellikleri de bunda etkilidir. Otomatik tente kumaşlarının da kendi içinde farklı mekanizmaları bulunmaktadır.
  • Tente kumaşı seçiminde kararsız kaldığınızda firmamızdan bilgi alabilirsiniz.  Tente modellerinin değişiminde ve uzun süreli kullanımında temel bilgileri veriyoruz.

Müşterilerimizin ekonomik açıdan uygun ve ideal ürünü bulmalarına yardım etmekteyiz. Bütçe dostu tente modellerimiz yeniliklere her zaman açık şekilde sunulmaktadır. İş disiplini konusunda tente kumaş değimi her daim büyük bir titizlikle yapılmaktadır.

Kumaş Değişimi Yapılan Tente Çeşitleri
  • Sabit tente modelleri,
  • Pergola tente modelleri,
  • Raylı tente modelleri,
  • Çift açılır tente modelleri.
  • Karpuz tente
  • Mafsallı tente
  • Sabit tente
Whatsapp’tan İletişime Geçin

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Tente İstanbul
Tente İstanbul
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?