0546 674 90 04
tr

Tente Montajı ve Söküm Hizmetleri

Tente Montajı ve Söküm Hizmetleri

Tente montajı ve söküm hizmetlerinde beklediğinizden daha kısa sürede çözüm alabileceğiniz firmamızın iletişim numarasını arayabilirsiniz.

Birçok alanda kullanılan ve kullanım alanlarına yeni bir estetiklik boyutu ile geniş bir alan sağlayan tenteler, yer değişimi ya da adres değişikliği gibi nedenlerden dolayı sökülmeleri gerekebilir. Ya da mekanınızı yenilemek istediğinizde montaj hizmeti de almanız gerekebilir.

Tüm tente montajı ve söküm işlemlerinde profesyonel kadromuzdan destek alarak kısa sürede çözüm sağlayabilirsiniz.

Tente Montajı Nasıl Yapılır?

Tente montajı için öncelikle monte edilecek yerin ölçüleri ile tentenin ölçüleri alınır. Eğer her iki ölçüm birbirine uygun ise uzmanlarımız tarafından montaj işlemleri başlatılır.

Montaj işlemi, sanıldığı kadar basit bir işlem değil. Ayarlanması, ölçülerin doğru şekilde alınması gibi birçok ayrıntıya dikkat edilerek yapılmalıdır. Aksi halde beklentilerinizi elde etmeniz güç olacaktır.

Tente montajı alanında uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip olan firmamız, tente montajı konusunda beklediğinizden daha hızlı çözüm sağlamaktadır.

Tente Söküm Hizmetleri

Zaman zaman mekan sahipleri, mekanlarında birtakım değişiklikler yapmak isterler. Yeni bir alan oluşturmak, mekanın tasarımını değiştirmek ya da mevcut konumdan farklı bir yere taşınmak isteyebilirler.

Bu tip durumlarda, yeni bir tente yaptırmak ciddi bir maliyet isteyeceğinden, işletme sahipleri bunun yerine tente söküm hizmeti alırlar.

Tente söküm hizmetleri, firmamızın müşterilerine sunduğu hizmetler arasında yer almaktadır. Aynı mekan içerisinde farklı bir noktaya taşıma ya da yeni adrese taşıma konusunda sunduğu çözümler sayesinde kısa sürede tentenizin söküm ve montaj işlemi yapılır.

Tente Montaj ve Söküm Fiyatı

Tente ile ilgili geniş alanda hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir isimdir. Tente montajı ve söküm fiyatı konusunda çeşitli bazı etkenler bir araya getirilerek fiyat verilmektedir.

Söküm ve montaj işlemlerinin aynı mekanda olması ya da farklı mekanlarda olması, fiyatların değişmesini etkileyen temel unsurlardır.

Sektörün uzun soluklu deneyimine sahip olan firmamızın iletişim bilgilerinden ulaşarak tente montaj fiyatı ve tente söküm fiyatı hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Tente İstanbul
Tente İstanbul
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?