0546 674 90 04
tr

Tente Tamiri ve Arıza Bakım Servisi

Tente Tamiri ve Arıza Bakım Servisi

Tente tamiri İstanbul Otomatik Tente Pergola Sistemleri, satış öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da müşterilerine hizmet sunan bir firmadır. Tente arıza bakımı ve tamiri hizmetlerimiz ile yaşadığınız problemleri kısa sürede çözüme ulaştırarak yeniden kullanımınıza sunuyoruz.

Firmamız, uzman kadrosu ve otomatik tente sistemlerinde deneyimli teknisyenleri ile kısa sürede kalıcı çözümler sunan bir ekibe sahiptir. Tente tamiri bakımı, tente kumaşı değişimi, motor değişimi, uzaktan kumanda tamiri gibi tüm tente arızalarında en etkili çözümleri sunan İstanbul Otomatik Tente, beklentilerinizin ötesinde hizmet anlayışı ile dilediğiniz her an yanınızda.

Tente Kumaş Değişimi

Tente kumaş değişimi konusunda hızlı ve pratik sonuçlar sunan ekibimiz, en kaliteli tente kumaşlarını kullanmaktadır. Renk solması, kumaş yırtılması ve uzun süre kullanımdan dolayı tente kumaşının deformasyona uğraması gibi durumlarda firmamız ile iletişime geçerek tente kumaş değişimi hizmeti alabilirsiniz.

Tente Bakımı Neden Önemlidir?

Tenteler, kumaş ve mekanizma olmak üzere iki ayrı parçadan oluşur. Tente kumaşları, ortalama 7-10 yıl arasında bir ömre sahiptir. Yağmur, rüzgar ve güneş gibi durumlardan etkilenen tente kumaşı, zaman içerisinde yıpranır. Bu da yeni bir tente sistemi almak yerine tente kumaşı değişimi ile yeniden kullanımı sağlar.

Pergola tente, otomatik tente, katlanır tente, raylı tente, mafsallı tente modelleri gibi hareketli tentelerde ise genellikle mekanizma arızaları gerçekleşmektedir. Bu tip durumlarda da yine bakım ve arıza giderme hizmetlerinin alınması yeni bir maliyetin oluşmasını engellemek adına önemlidir. İstanbul Otomatik Tente olarak sizlere tüm tente bakım ve onarım hizmetlerini sunarak beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz.

Whatsaap’ta n İletişime Geçin
Hizmetlerimiz
  • Tente kumaşı değişimi
  • Motor, mafsal değişimi
  • Tente kumaşı onarımı
  • Mekanizma bakım ve onarımı

Whatsapp
Tente İstanbul
Tente İstanbul
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?