0546 674 90 04
tr

Pergola Tente Sistemleri

Pergola Tente Sistemleri

Pergola tente sistemleri, kış bahçelerinde, açık alanlarda ve güneş, yağmur gibi olumsuz havalara karşı açık olan tüm alanlarda kullanıma uygun bir tente sistemidir.

Açılıp kapanma özelliği bulunan, hava durumunun akışına göre tamamen açılabilen ya da yarım açılabilen pergola tente sistemleri, özel alanlara renk katmak ve farklı bir konsept yaratılmak istenen tüm alanlarda etkin bir şekilde kullanılabilen özel sistemlerdir.

Yapımında özel malzeme ve teknikler kullanılarak üretilen pergola tentelerin bir diğer adı da “raylı tente sistemi”dir. Yaz dönemlerinde mekanı güneşten koruyan, istenilen ölçüde açılıp kapanabilen tente sistemleri, kış dönemlerinde yağmur, kar ve rüzgar gibi olumsuzluklara karşı koruma altına alır.

Detaylı Bilgi Almak için Arayın

Pergola Tente Sistemi Özellikleri

Özellik açısından da birçok fonksiyonunun bulunması, pergola tente sisteminin tercih edilmesini etkilemektedir. Kullanılan kumaş ve profiller, boya kaplama, sızdırmazlık özelliği gibi teknik özellikler, sistemin daha fazla ön plana çıkmasını etkilemektedir. İşte pergola tente teknik özellikleri;

  • Özel çekme 6063 ekstrüzyon alüminyum profil kullanılır.
  • Elektrostatik toz fırın boya kaplama ile boyanarak uzun süre dayanıklılık sağlanır.
  • Black-out (10 Katmanlı) su geçirmez, alev yürütmez, dokulu membran ile desteklenir.

Sızdırmazlık Özelliği

Pergola tente sistemlerinin en büyük özelliklerinden biri sızdırmazlık özelliğine sahip olmasıdır. Açık alanlarda kullanılarak yeni alan oluşturulduğu için bu özelliğin olması, pergola sistemlerinin daha kullanışlı bir hale gelmesini etkilemektedir.

Yaz ya da kış aylarında mevsimin her türlü zorlu koşullarına karşı iç mekanı koruma altına alan pergola tente sistemleri ile dört mevsim konforlu bir yaşam sürdürülür.

Özel Boya ile Kaplama

Elektrostatik toz fırın boya kaplama ile boyanan pergola tente sistemleri, bu özelliği sayesinde uzun süre kullanıma açık bir sistem haline gelmektedir.

Pergola sistemler, yüksek maliyetli sistemlerdir. Dolayısıyla kullanılacak malzemenin kaliteli olması gerekir. Kullanıcıya yeni bir maliyet oluşturmama konusunda son derece titiz çalışan İstanbul Otomatik Tente, beklentilerin ötesinde sonuçlar veren dayanıklı malzemelerle ürünlerini sunmaktadır.

Kumaş Profili Çekici Destek Profili

Pergola tente sistemleri, diğer tente sistemlerine göre çok daha dayanıklı ve kullanışlıdır. Üretiminde Minimum 80 mm x 60 mm ölçülerde ve minimum 1,80 mm profil kesit kalınlığında kumaş çekici ve destek profili kullanılan sistemler, sahip olduğu dayanıklılık ile uzun süre kullanıma açık ve olumsuz hava koşullarına karşı da oldukça mukavemetli ürünlerdir.

Neden Pergola Tente Sistemleri?

Her tip yaşam alanına uygun şekilde tasarlanan ve beklentilerin ötesinde sonuç veren pergola tente sistemleri, pratik kullanıma sahip ürünlerdir. Özel olarak dizayn edilen ve mekanların tasarımını bozmadan kurulan pergola tenteler, bu özellikleri açısından kullanılmaya en çok değer sistemlerdir.

Pergola Tente Fiyatları

Tente fiyatları, kullanıcının talebi doğrultusunda ve ölçüleri doğrultusunda belirlenir. Bu nedenle net fiyat almak için istenilen özelliklerin belirlenmesi ve ölçülerin alınması gerekmektedir.

Pergola tente fiyatları da yukarıda belirlediğimiz koşullar çerçevesinde belirlendiği için net bir fiyat vermek mümkün değil. İstanbul tente firmaları arasında bilinirlik kazanan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, pergola tente sistemleri fiyatları konusunda esnek davranarak piyasanın en uygun maliyetlerini sunmaktadır.

İhtiyaçlarınızı doğru yerden çözüme ulaştırmak ve beklentilerinizin ötesinde sonuçlar almak için çağrı merkezi iletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşabilirsiniz. Otomatik tente sistemleri alanında sektörün referans belirleyici isimlerinden biri haline gelen İstanbul Otomatik Tente ile aradığınızdan çok daha fazlasını bulacaksınız.

Ürün Özellikleri
  • Özel çekme 6063 ekstrüzyon alüminyum profil kullanılır.
  • Elektrostatik toz fırın boya kaplama ile boyanarak uzun süre dayanıklılık sağlanır.
  • Black-out (10 Katmanlı) su geçirmez, alev yürütmez, dokulu membran ile desteklenir.
Ürün Galerisi
Sıkça Sorulanlar
Pergole metrekaresi kaç para?

Pergole m2 fiyatı ve müşterinin isteyeceği ek özellikler gibi birçok kriter göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Bu nedenle sabit bir fiyat belirlemek mümkün değil. Ayrıntılı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Pergola tente sistemleri Nedir?

Pergola, Latince’de saçak anlamına gelen “pergule” kelimesinden türetilmiştir. Pergola, açıklıkların yatay, bükümlü ve çatı şeklinde kapatılarak gölgelik alan oluşturmak amacıyla kurulan ve müşterinin isteyeceği ek özelliklerin de eklenebileceği tente modelidir.

Pergola ömrü ne kadardır?

Pergola tentelerin ömrü, kullanıma ve hava koşullarına bağlı olarak değişir. Ortalama ömrü 7-10 yıl arasındadır.

Bizi Arayın
Whatsapp
Tente İstanbul
Tente İstanbul
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?