0546 674 90 04
tr

Motorlu Tente Modelleri ve Fiyatları

Motorlu Tente Modelleri ve Fiyatları

Motorlu tenteler, elektrik ile çalışan, özel olarak tasarlanmış bir mekanizma ile uzaktan kumanda edilen tentelerdir. Birçok yerde kullanıma uygun şekilde tasarlanabilen motorlu tente modelleri, her alan için uygun tasarıma sahip modellerdir.

Tente modelleri, kullanıcının isteğine göre manuel ya da motorlu olarak tasarlanabilmektedir. Müşteri yoğunluğunun olduğu yerlerde daha çok tercih edilen motorlu tenteler, pergole tente veya otomatik pergole gibi isimlerle de anılırlar.

Motorlu tenteler, diğer modellere göre daha modern bir dizayna sahiptirler. Sadece işletmelerde değil aynı zamanda teraslarda da kullanılabilen bu modellere ek olarak ışık ilave edilir ve bu sayede daha şık sonuçlar elde edilebilir. Bu nedenle “ışıklı tente” olarak da adlandırılırlar.

Detaylı Bilgi Almak için Arayın

Neden Motorlu Tente?

Tenteler, bir mekanda yeni bir alan oluşturmak için kullanılabilen modeller olduğu gibi villaların kış bahçelerinde ya da teras katlarda alan oluşturmak için de kullanılabilirler. Kullanım alanlarının geniş olması sayesinde mekanlara yeni bir imaj katmanın yanı sıra bir de yeni alan oluştururlar.

İşletmelerde motorlu tente kullanılmasının da avantajları oldukça büyüktür. Özellikle müşterilerin yoğun olduğu saatlerde, müşterilerinizi rahatsız etmenize gerek kalmadan uzaktan kumanda ile kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Deniz kenarlarında bulunan işletmeler için de son derece avantajlı bir ürün olması ile dikkat çeken motorlu pergole tente sistemleri, kaliteli kumaş ve istenilmesi halinde etrafına katlanır cam sisteminin entegre edilmesi ile müşterilerin yaz-kış her mevsim mekanınızı kullanmalarını sağlar.

Motorlu Tente Avantajları

Tente seçimi yaparken sunacağı avantajları da değerlendirmek gerekir. Evlerde ya da işletmelerde sıklıkla kullanımı tercih edilen bu modeller, sağladığı avantajları ile kendinden söz ettiren modellerdir. Peki, motorlu tente kullanımının avantajları nelerdir?

1- Mekanı Serin Tutar

Motorlu tenteler, yazın sıcağından mekanı korumak adına en etkili sistemlerdir. Mekanın cephesinde gölgelendirme sunan tenteler, bu özelliği ile kullanılan yerde gerek insanların daha rahat oturmalarını sağlar gerekse de teras ya da bahçelerde kullanılması ile bitki ve çiçeklerin güneşten etkilenmesini engeller.

2- Uzaktan Kontrol

Elektrik sistemi ile çalışmaları sayesinde kullanılan yerlerde özellikle işletmeler için tenteyi açıp-kapatırken müşterilerin rahatsız olması engellenir. Hem yazın hem de kışın kullanılabilen otomatik tenteler, katlanır cam balkon ile desteklendiklerinde, iç mekanı mevsim şartlarına göre koruma altına alır.

3- Sesli Komut İle Açıp-Kapama

Motorlu tenteler, diğer tente modellerine göre çok daha farklı özelliklerin eklenebildiği modellerdir. Bu modellerde sesli komutun da entegre edilebilmesi sayesinde, açılıp kapanmasında herhangi bir kumanda kullanmaya gerek kalmaz.

Mimari açıdan mekana katacağı şıklık, her mekana uygun olması gibi birçok yönden avantaj sağlayan otomatik tente modelleri ile yaşam alanınıza yeni bir soluk getirebilirsiniz.

4- Açık Hava Konforu

Özellikle yaz aylarında kullanılacak alana açık hava konforu sunan otomatik tente modellerine güneş sensörü de ilave edilebilmektedir. Bu sayede güneş ışığının rahatsızlık verici boyuta ulaşması durumunda herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan açıyı doğru şekilde ayarlar.

Müşterilerin yoğun olduğu mekanlarda böyle bir özelliğin kullanılıyor olması, müşterilerinizin sizi uyarmasına gerek kalmadan tentenin otomatik olarak açılıp kapanmasını sağlamaktadır.

Motorlu Tente Fiyatları

Tenteler, genellikle ölçülerine göre fiyatlandırılırlar. Ancak motorlu tenteler, yukarıda da bahsettiğimiz gibi farklı özelliklerin entegre edilebildiği ürünlerdir. Bu yüzden fiyatlandırma da müşterilerin taleplerine göre değişiklik gösterir.

Motorlu tente fiyatları konusunda en uygun fiyat seçeneklerini müşterilerine sunan İstanbul Otomatik Tente, her türlü tente ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunan bir işletmedir.

Firmamızın iletişim bilgilerinden ulaşarak motorlu tente sistemleri hakkında ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ürün Özellikleri
  • Açık hava konforu sağlar.
  • İşletmelerde müşteriler rahatsız olmaz.
  • Olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklıdır.
  • Ergonomik tasarımlıdır.
Sıkça Sorulanlar
Motorlu tente nedir?

Motorlu tente, birçok yaşam alanında ve işletmede kullanılabilen, uzaktan kumandalı, ışık sistemli ve sensörlü tente modelleridir.

Motorlu tentelerde arıza bakımı yapıyor musunuz?

Firmamız, hem kurulum öncesi hem de sonrası müşterilerine destek vermektedir.

Tente ömrü ne kadardır?

Motorlu tentelerin ömrü, kullanıma ve hava koşullarına bağlı olarak değişir. Ortalama ömrü 7-10 yıl arasındadır.

Bizi Arayın
Whatsapp
Tente İstanbul
Tente İstanbul
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?