0546 674 90 04
tr

Bioklimatik Pergola Tente

<strong>Bioklimatik Pergola Tente </strong>

Tente yapım ve montaj sektöründe uzun yıllar hizmet veren Bioklimatik pergola tente firmamız ihtiyacınız olan tüm tente hizmetlerini ayağınıza kadar getirmektedir.

Bioklimatik pergola tente firması olarak her zaman alanında firmamız kaliteden ve güvenden taviz vermeden çalışmalarına devam etmektedir. Her türlü yapıların çok daha modern bir görüntü almasını sağlayan bu tarz tente hizmetlerinde firmamız bünyesinde işinde uzman olan profesyonel ekibimiz ve ustalarımız en son sistem teknolojik ekipmanlar ile birinci sınıf kalite özel malzemeler kullanılarak özenle hizmet verilmektedir. Tüm yapılar için uygun olan bu sistemlerin yapımı, kurulumu, montajı ve bakımları için her zaman kaliteli hizmetlerin adresi olan firmamızdan yardım alabilirsiniz. İhtiyacınız olan tente sistemleri için her zaman firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bio klimatik pergola
Bioklimatik pergola tente

Bioklimatik Pergola Tente Sistemleri

Bioklimatik pergola tente sistemleri akıllı çatı olarak bilinen alanında yer alan bir tür tente modeli olmaktadır. Son yılların en modern tasarımlı dış mekan rüzgar, kar, güneş ve yağmur gibi olumsuz hava koşullarına karşı koruması nedeni ile çok fazla talep edilmektedir. Bu tarz tente sistemleri yüksek düzeyde görsel ve termal konfor sağlamaktadır. Her geçen gün daha çok kullanıcıya sahip olan bu sistemlerin üst yüzeyinde gizli toz tutucu kanallar ile su tahliye ünitesi yer alan alüminyum panel profillerden meydana gelmektedir.

Motorlu pergola tente modellerinde olmasından dolayı sistemin aydınlatması paneller gizlenmiş olan powerled spotlar yardımı ile tavandan ve her yere aynı düzeyde etkileyecek şekilde yapılmaktadır. Bioklimatik yapıyı meydana getiren alüminyum açtı profilleri iki uç bölümde yer alan gizli tekerlek sistemi ile ray profilinin içinde hareketi oluşturarak sistemin çalışma mekanizmasını meydana getirmektedir.

Panellerin kendi eksenleri çevresinde yapmış olduğu dönme hareketi ile dışarıdan gelen güneş ışınları istenilen şekilde yönlendirmek mümkün olmaktadır. Ayrıca şiddeti ayarlanabilir ya da yağmurdan etkilenmeden hava sirkülasyonunu sağlayacak şekilde sistem açık tutulabilir. Günümüzün en popüler ve şık tasarımlar olan bioklimatik pergola tente çeşitleri için her zaman firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız işinde uzman olan ekibimiz ile tüm yaşam alanlarının daha kullanışlı ve modern bir görünüm elde etmesine yardımcı olmaktadır. İhtiyacınız olan tente sistemleri için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bioklimatik Pergola Tente Avantajları

Günümüzde pek çok yerde görmenin mümkün olduğu bioklimatik pergola tente yapılarda çok modern bir hava oluştururken gölgelendirme ve havalandırma sağlamaktadır. Klasik pergola sistemler arasında daha avantajlı olan bu tarz tenteler panelleri yarı açık şekilde kullanılarak isteğe bağlı aydınlık ortam elde edilebilir. Katlanma ve toplanma özellikleri açısından bu tente sistemleri iki özelliği bir arada bulunduran bir model olmaktadır. Sistem kumanda kullanılarak isteklere göre ayarlanması mümkündür.

Güneş ışığından istenilen düzeyde faydalanılırken yağmur ve kar gibi hava koşullarına önlem alınmaktadır. Kanallara aktarılan yağmur suyu sorunlarına karşı son derece etkili olmaktadır. Panellerin kendi ekseni çevresinde dönebilir özelliği vardır ve açık alan hissinin devam etmesini sağlamaktadır. Dış mekanda yaşam alanı kurmaya yardımcı olan bioklimatik pergola tente firması olarak her zaman en kaliteli hizmetleri firmamızdan güven içinde alabilirsiniz.

Dört mevsim kullanımı mümkün olan sistem yaşam alanlarına modern ve esteti bir hava katacaktır. Soğuk havalara dışarının keyfini çıkarmanıza yardımcı olacak kış bahçesi için son derece uygun olan sistem kurulumu için hiç zaman kaybetmeden firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Bioklimatik Pergola Tente Özellikleri ve Fiyatları

Alüminyum tasarıma sahip olan bioklimatik pergola tente özellikleri içinde dış mekanlar için hem dekoratif bir görünüm sağlar hem de olumsuz hava koşullarında karşı alanın korunmasını sağlamaktadır. Her türlü mekan için tasarım ve uygulanabilme olanağı sağlayan sistemde katlanma ile toplanma özelliği bir arada olmaktadır. Müstakil olan evlerin terasında, kış bahçesi, veranda ve balkon gibi alanlarda kullanılan tavan sistemi açık havanın tadını soğuk kış aylarında devam ettirmeye yardımcı olmaktadır.

Tente sistemleri arasından son derece fazla özelliği bulunan ve kullanım faydaları bulunan bu sistemler için her zaman firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Bioklimatik pergola tente fiyatları firmamızda bütçeleri zorlamadan çok daha uygun ve cazip rakamlarda olmaktadır. Fiyatlar sistemin kurulacağı alana, ölçülerine ve montaj hizmetlerine göre daha farklı olmaktadır.

Bioklimatik pergola fiyatları
Bioklimatik pergola fiyatları
Bio klimatik pergola
Bio kilmatik pergola tente
Bio kilmatik pergola tente
Bio kilmatik pergola tente
Bio kilmatik pergola tente
Bio kilmatik pergola tente
Açılır kapanır tente
Bioklimatik tente fiyatları
Bio kilmatik pergola tente
Bioklimatik pergola fiyatları
Bio kilmatik pergola tente
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Tente İstanbul
Tente İstanbul
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?