0546 674 90 04
tr

Win Tente Modelleri ve Fiyatları

Win Tente Modelleri ve Fiyatları

Win tente modelleri, pencerelerde gölgelik yapmak ve mekana estetiklik kazandırmak için kullanılan “pencere tentesi” olarak da adlandırılan tente modelleridir.

Her ne kadar adı “pencere tentesi” ya da global adı ile “win tente” olsa da geniş bir kullanım alanına sahip olan bu tenteler, kullanım alanlarına sunduğu şıklığı ile mekana farklı bir hava katan modellerdir.

Mağaza vitrinleri, balkonlar, pencere önleri, teras alanları, restoran önleri, otel girişleri gibi pek çok alanda kullanılan win tente modelleri ile mekana farklı bir hava katabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Almak için Arayın

Win Tente Özellikleri

Tente seçimi yapılırken özelliklerini incelemek ve buna göre karar vermek önemlidir. Mekanın daha rahat bir şekilde kullanılmasını ve estetiklik kazanmasını sağlamak amacıyla tercih edilen win tente modelleri, sunduğu özellikleri ile birçok mekanda kolaylıkla tercih edilebilir. Genel olarak incelediğimizde, tentelerin özellikleri şunlardır;

1- Eğim Açısı

Win tentelerin en büyük özelliklerinden biri sahip olduğu eğim açısıdır. 0-175 derece eğim aralığına sahip olmaları, birçok alanda kullanılmasını etkiler. Aynı zamanda kapandığında çok fazla yer kaplamaması da yine win tente modellerinin en büyük özelliklerinden biridir.

2- Ayarlanabilir Açı

Win tente modellerinin bir diğer özelliği ise ayarlanabilir bir açıya sahip olmalarıdır. Bu sayede güneş ışınlarının geliş açısına göre farklı açılarda açılıp kapanabilirler. Bu da mevsim sıcaklarından mekanın korunmasını en iyi şekilde sağlar.

3- Alüminyum Profil

Tentelerin uzun süre kullanıma açık olmasını sağlayan en büyük etkenlerden biri de kullanılan profillerdir. Son dönemlerde win tente için daha sık kullanılan alüminyum profiller, hem daha uzun süre kullanılmasını etkilemekte hem de bakımını kolaylaştırmaktadır.

4- Manuel ya da Motorlu

İki farklı şekilde üretilebilen win tente modelleri, müşterilerimizin taleplerine göre manuel ya da otomatik olarak tasarlanabilmektedir.

Otomatik win tente modelleri, daha sık müşterilerin yoğun olduğu alanlarda tercih edilir. Bu sayede müşteriler herhangi bir rahatsızlık duymadan kolaylıkla açılıp kapanması sağlanır.

Evlerin teraslarında ya da balkonlarında da kullanılabilen tenteler, manuel olarak da tasarlanabilmektedir. Kişilerin kendilerine özel alanlarında kullandıkları manuel win tente modelleri, sahip olduğu mekanizması ile açılıp kapanır.

5- Estetik tasarım

Farklı renk seçeneklerinde üretilebilen win tente modelleri, uygulandığı mekanın estetiğinden herhangi bir şeyin kaybolmasına etki etmez.

Zarif ve şık tasarımı sayesinde mekana farklı bir hava katan win tenteler, bu özellikleri ile diğer tente modellerine kıyasla daha kullanışlı modellerdir.

Geniş ürün yelpazesine sahip firmamız, win tente sistemleri ihtiyaçlarınızı doğrudan çözüme ulaştırır. 

Win Tente Kullanım Alanları

Tente seçimi yaparken kullanacağınız alana göre uygun bir modeli seçmeniz önemli bir ayrıntıdır. İstanbul Otomatik Tente olarak müşterilerimize sunduğumuz tente modelleri, beklentileri karşılayabilecek şekilde tasarlanmaktadır. Win tente kullanım alanları şunlardır;

  • Konut
  • Ofis
  • işyeri
  • Mağaza
  • Pergole tentelere uygulanmaklar beraber
  • Açık Alanlar

Birçok alanda kullanıma uygun şekilde tasarlanabilen win tente modelleri ile mekanın şıklığına değer katabilirsiniz.

Aradığınız çözümleri doğru şekilde bulmak ve en uygun win tente fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Win Tente Fiyatları

Win tente sistemleri, özel ölçüler doğrultusunda ve kullanılan malzemeye göre fiyatlandırılırlar. Bu nedenle net bir fiyat vermek mümkün değil.

İstanbul’da tente firmaları arasında en çok bilinirlik kazanan isimlerden biri olan firmamız ile iletişime geçerek en ucuz win tente fiyatları ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Firmamız, satış ve kurulum alanında hizmet veren, sektörün referans belirleyici isimlerinden biridir. Win tente fiyatları konusunda beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilecek firmamızın iletişim bilgilerinden ulaşarak aradığınız kaliteyi en uygun fiyatlarla yakalayabilirsiniz.

İstanbul tente firmaları arasında bilinirlik kazanan İstanbul Otomatik Tente ile iletişime geçerek win tente fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ürün Özellikleri
  • İstenilen düzeyde eğim açısı.
  • Ayarlanabilir açı.
  • Alüminyum profilli
  • Manuel ya da motorlu.
Ürün Galerisi
Sıkça Sorulanlar
Win tente nedir?

Win tente, evlerde ya da işletmelerin camlarında gölgelendirme oluşturmak için kullanılan, açılır kapanır tente modelleridir.

Win tente tamiri yapılır mı?

Win tenteler, mekanizma ile çalışan tentelerdir. Mekanizma tamiri ve kumaş değişimi yapılabilmektedir.

Tente ömrü ne kadardır?

Katlanır tentelerin ömrü, kullanıma ve hava koşullarına bağlı olarak değişir. Ortalama ömrü 7-10 yıl arasındadır.

Bizi Arayın
Whatsapp
Tente İstanbul
Tente İstanbul
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?