0546 674 90 04
tr

Balkon Tentesi Fiyatları ve Modelleri

Balkon Tentesi Fiyatları ve Modelleri

Balkon tentesi modelleri evinizin balkon kısmında kullanılan, el ile manuel şekilde ve uzaktan kumanda ile uzaktan kontrol edilen ileri geri şekilde mekanizması hareket eden bir tente modelidir. Genellikle yaz günleri sıcaktan ve kötü hava şartlarından korunmak için kullanılan balkon tenteleri, çok amaçlı olarak iş yerlerinin vitrin üstünde, giriş kapısı üzerinde de kullanılabilen sistemlerdir. Sağlam ve kullanışlı olmasının yanında balkon tentelerinde en iyi özeliklerden biriside ön kısmındaki saçağına firmanızın reklamının yapılabilmesidir. Dilerseniz saçak kısmına firmanızın logosunu da koyabilirsiniz. Dijital baskı sistemi ile logonuz kumaş üzerine baskı yapılarak, tente hazır hale getirilmektedir.  

Balkon Tentesi Özelikleri

 Balkon tenlerinin iskelet kısımları tamamen alüminyum profillerden oluşmaktadır. Kol kısımları açılı şekilde olup, hareketli bir mekanizmaya sahiptir. İstenilen ölçüde imalatı yapılmaktadır. Sağlık olması açısından balkon tentesi modellerinde maksimum uzunluk ölçüsünün 6 metre olması tavsiye edilmektedir. Fakat bu modeller 7 metreye kadar tek parça şeklinde yapılmaktadır. Açılım olarak önerilen ölçü 2,5 ila 3 metre arasındadır. Müşterinin isteğine göre balkon tentesine motor takılarak uzaktan kumanda ile otomatik çalışır hale getirilebilmektedir. Rüzgardan korumaya karşın istenirse rüzgar sensörü takılarak rüzgar çıktığında otomatik olarak kendini kapatır.

Kumaş olarak, akrilik veya polyester kumaş çeşidi kullanılır. Bu kumaş modelleri arasında en çok tercih edilen kumaş çeşitlerinin başında akrilik kumaş gelmektedir. Akrilik kumaşlar su geçirmez olduğu gibi her hangi bir şekilde solma gibi durumlara dayanıklılık göstermektedir. Montaj aşamasında yerin durumuna göre 2 ve ya 3 adet montaj ayağı kullanılmaktadır. Montaj süre yaklaşık olarak, 1/2 saat sürmektedir.

Balkon Tentesi Fiyatları Ne Kadardır?

Balkon tentesi fiyatları cephe uzunluğuna göre hesaplanır yaklaşık olarak 1 metre fiyatı 3.000 TL. dir. Buna göre 6 metre olan tentenin fiyatı 18.000 TL. olarak hesaplanmaktadır. Motor ve sensör eklenmesi halinde bu fiyatlarda değişiklik olmaktadır. En uygun tente fiyatları ve ürün hakkında detaylı almak için firmamızla iletişime geçerek, net bilgi sahibi olabilirsiniz. İstanbul tente firması olarak kaliteli malzeme, profesyonel işçilik olarak hizmet vermek prensiplerimiz arasında öncelikle gelmektedir.

Balkon tentesi fiyatı ne kadar?

Balkon tentesi fiyatları yaklaşık olarak metresi 3.000 TL. olarak hesaplanmaktadır. 6 Metre balkon tentesinin fiyatı 18.000 TL. dir.

Balkon tentesi ölçüleri nedir?

Balkon tentesi ölçüleri 3 metreden 6 metreye kadar standart ölçüdür. 7 metreye kadar yapılabilmektedir.

1.331
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Tente İstanbul
Tente İstanbul
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?