0546 674 90 04
tr
Becker Motor Modelleri

Becker motor modelleri, uzun yıllardır  bu sektörlerde varlığını gösteren ürünlerin başında gelmektedir. Tente modelleri için geliştirilen bu sistem özel bir mekanizmaya sahip olarak tasarlanmaktadır.

Bu anlamda motor sayesinde kolayca açılıp kapanma gösteren motor sistemleri, Becker motor modelleri kaliteli ve avantajlı oluşu ile tercih sebebi olabilmektedir.

Becker Motor Ne Malı? Becker Motor Almanya’da mı Üretiliyor?

Becker motor Alman ürünüdür. 1921 yılından günümüze değin hizmet veren Becker markası Almanya’nın birçok bölgesinde aktif olarak üretim yapmaktadır. Hizmet verdiği kategoriler ise panjur motorları, tente motorları, perde motorları ve endüstriyel kapı sistemleri şeklindedir.

Becker Motor Nedir?

Becker motor sistemleri

Becker tente motoru modelleri kablolu, kablosuz alıcılı ve düz gibi birçok alternatifler düşünülerek tasarlanmıştır. Bu tente motoru ve sistemleri verimli ve konforlu olduğu için kullanıcıya her zaman avantaj sağlayabilecektir. Kullanıldığı alanlarda bu motor sistemleri büyük kolaylık sağlayarak tek bir dokunuş ile sistemin devreye sokulmasını destekleyeceklerdir.

Becker Motor Öneriliyor mu?

Tente motorları, tentelerin maksimum verim ile çalıştırılması açısından oldukça önemli bir detaydır. Bu nedenle tentenin kaliteli ve konforlu kullanımı için motor seçiminde özenli davranılmalıdır.

Becker motor modelleri, günümüzde milyonlarca insan tarafından kullanılan ürünlerdir. Bunun yanı sıra yalnızca ülkemizde değil, 20’yi aşkın ülke tarafından da aktif olarak kullanılmaktadır.

Becker Tente Motoru Özellikleri Nelerdir? Becker Motorun Çeşitleri Neler?

Becker motor çeşitleri

Becker motor modelleri özellikleri sebebiyle birçok kullanıcının beklentisini karşılayabilecektir. Becker motorların en önemli özelliklerinden bir tanesi sessiz ve yumuşak şekilde çalışabilme özelliğidir. Bu yönüyle kullanıcıları rahatsız etmeden kolayca çalıştırılabilecektir. Bunun dışında öne çıkan özellikleri ise şunlardır;

 • Teknolojinin getirdiği tüm özelliklerden yararlanılarak yapılan bu otomatik motor sistemleri konforlu, güvenlikli ve enerji tasarrufuyla kullanılabilecektir.
 • Otomatik perde uzunluk ayarı ayarlanabildiğinden, her ölçüde tenteye uyum sağlayabilecektir.
 • Bu motor sistemlerinin merkezi sistem rölesi olmaksızın paralel bağlanabilme özelliği mevcuttur.
 • Motor montaj halinde iken switchler ile kolay programlanabilecektir.
 • Montaj seti kullanmadan bu motor sistemleri alt veya üst limit pozisyonlarına ayarlanabilecektir.
 • Durma anından gerçekleştirilen dinamik yükleme denetimi özelliğine sahiptir.
 • Alıcı entegre sağlanabildiğinden kablosuz formda kontrol edilerek kullanılabilme özelliği mevcuttur.
 • Kasetli tente modelleri tercih edildiğinde yüksek kapanma kuvveti + düzeyinde olabilmektedir.
 • C-plug çıkarılabilir güç kablosu sayesinde basitçe monte edilerek kullanılması mümkün olabilecektir.
 • Dış malzemesinde alüminyum kullanılması ürünü daha kaliteli ve uzun ömürlü bir tasarım haline getirmektedir.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Becker motor modellerinde kablolu, kablosuz, alıcılı yahut düz şekilde tasarlanmış alternatiflerin bulunabilmesi mümkündür.

Ayrıca Becker motorlarda elektronik limit switchli motorlar, mekanik limit switchli motorlar, alıcı entegreli elektronik switchli motorlar mevcuttur. Tüm bu motor sistemlerinde sensör kontrol üniteleri, sensör sistemleri ve setleri gibi aksesuar seçimleri yapılarak motor çeşitlerinde yelpaze genişletilebilmektedir.

Becker Motor Modelleri Nerelerde Kullanılıyor?

Becker tente motoru modeli

Becker tente motoru modelleri günümüzde yaygın olarak kullanılan motor sistemlerinin başında geliyor. Bu motorların kullanım alanları ise şu şekilde örneklendirilebilecektir;

 • Akıllı ev sistemlerinde,
 • Garaj kapılarında,
 • Bahçe kapılarında,
 • Projeksiyon perdeleri ve benzeri perde tasarımlarında,
 • Teraslarda yahut dış mekanlarda,
 • Panjurlarda,
 • Storlarda

Becker Motor Bayileri Türkiye’de Var mı?

Becker motor modelleri elbette bayilikler aracılığı ile Türkiye piyasasına sunulmaktadır. Ülkemizin Alman markası Becker’in motor çeşitleri üzerine bayilik oluşturulduğunu söyleyebilmek mümkündür. Markanın ürün sunumu ve pazarlamasını yaptığı ana bayiliği İzmir Gaziemir’dedir.

Ülkemiz dışında Becker’in Avusturya, Benelüks, Büyük Britanya, Çek Cumhuriyeti, Fransa, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, Macaristan, Polonya, Portekiz, Yunanistan. Çin, Hindistan, Singapur, Avusturalya ve Güney Afrika olmak üzere 19 ülkede ana bayiliği bulunmaktadır.

Becker Motor Fiyatları Neler?

Becker Tente motoru modelleri için belirlenen fiyat tarifesi değişiklik göstermektedir. Bilindiği üzere tente ölçüsü motor ölçüsü ve büyüklüğü üzerinde etkili bir detaydır. Seçilen motor kategorisinin yanı sıra motorun türü ve motor için ekstra tercih edilen aksesuar içerikleri de fiyatta dalgalanmalara yol açabilir. Motorların nm cinsinden kategorize edilmesi de fiyat değişkenliklerine yol açabilir. Bu nedenle net bir fiyatlandırma yapılabilmesi için motor ile ilgili pek çok detaylı bilginin bulunması gerekecektir.

Becker motorun modellerinde garanti iki (2) yıl olarak belirlenmiştir. Bu süre kullanıcının motoru satın aldığı gün otomatik olarak başlatılmaktadır. Bu süreçte kullanıcı kaynaklı olmayan tüm problem ve hasarlar firmanın garanti kapsamı içerisinde çözümlenebilecektir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Tente İstanbul
Tente İstanbul
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?