0546 674 90 04
tr

Tente Nedir? Çeşitleri Nelerdir?

Tente Nedir? Çeşitleri Nelerdir?

Tente nedir ? sorusuna cevap verecek olursak, aslında pek çok alanda karşımıza çıkan tente, farklı çeşitleri ile dikkat çeken bir üründür. Asıl amacı ise olumsuz hava koşullarına karşı korunaklı bir görev üstlenmesidir. Tente, özellikle yağmurlu havalarda adeta kurtarıcı bir göreve sahip olsa da sadece yağmur için değil soğuktan korunmak ve hatta güneşli havalarda özellikle güneş ışınlarının yoğun olarak ulaştığı bölgelerde de etkili kullanım imkanı sunmaktadır. Tente modelleri, estetik görünüm olarak farklı seçenek imkanı sunarken bunun yanı sıra dayanıklılık bakımından ve kullanım özellikleri bakımından da birbirinden ayrılmaktadır. Size en uygun olan tente çeşidini bu sayede kolaylıkla seçebilir, yaşam alanlarınıza uygulama sağlayabilirsiniz. Ülkemizde en çok tercih edilen tente çeşitleri;

  1. Mafsallı Tente,
  2. Sabit Tente,
  3. Körüklü Tente,
  4. Pergola Tente,
  5. Klasik Tente,
  6. Kasetli Tente,
  7. Motorlu Tente,
  8. Yarasa Tente,
  9. Karpuz Tente olarak sıralanabilir.

Tente çeşitleri kullanım alanına uygun olarak seçildiğinde en iyi performansı almanız mümkün olacaktır. Estetik açıdan mükemmel sonuçlar yaratan tentelerden yararlanmak için firmamız tarafından sizlere sunmuş olduğumuz modelleri inceleyerek en uyun tente fiyatları garantisi altında gönül rahatlığı ile satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mafsallı Tente

Tente çeşitleri arasında uzun zamandır tercih edilen tente sistemlerinden biri olan mafsallı tente hem ekonomik özelliğe sahip olmakta hem de yağmur, kar, dolu, güneş gibi pek çok hava unsuruna karşı koruyucu bir görev üstlenmektedir. Üstelik tercihi sadelikten yana olan bireyler için de adeta biçilmiş kaftan niteliğine sahiptir. Tavan ve duvara monte edilebilir özelliği sayesinde herhangi bir destek ayağına gerek duyulmamaktadır. Bu sebeple de kurulumu ve kullanımı oldukça kolaydır. Tek taraflı açılma özelliği bulunan mafsallı tente modelleri herhangi bir motor olmadan manuel olarak kontrol edilmektedir. İthal ve yerli akrilik kumaşlardan üretilen mafsallı tenteler uzun ömürlü kullanım imkanı sunmaktadır. Kafe, restoran, kapı önleri, balkonlarda rahatlıkla kullanılabilir. Farklı renk seçenekleri sayesinde ise size hitap eden modeli bulmanız mümkün olmaktadır. Sizler de mafsallı tente modellerinden yana tercihinizi kullanmak isterseniz firmamızın sizlere sunmuş olduğu ürünlerden satın alabilir kalitenin farkını hissedebilirsiniz.

mafsallı tente

Sabit Tente

Özellikle kapı ve pencerelerin saçak olarak adlandırılan bölgelerine monte edilerek kullanılabilir hale gelen sabit tente modelleri isteğe göre düz ya da bombeli modeller ile üretilerek satışa sunulmaktadır. Kullanım alanı oldukça geniş olan sabit tenteler mekana farklı bir hava kazandırmaktadır. Bu nedenle ticari amaçlı alanlarda da gerek dikkat ekmek gerekse olumsuz havalardan korunmak için sıklıkla tercih edilmektedir. Suya ve diğer tüm hava şartlarına elverişli kumaşlardan üretimi gerçekleştirilmekte olup genellikle kumaş olarak ithal veya yerli akrilik kumaşlar tercih edilmektedir. Kolay monte edilebilirliği, farklı renk ve desen seçeneklerinin mevcut olması, istenilen alana uygun olarak üretilmesi, ekonomik olması tercih edilme sıklığında artışların görülmesini sağlamaktadır. İş ve yaşam alanlarınıza uygun sabit tente modellerine sahip olmak adına firmamızdan destek alabilirsiniz.

sabit tente

Pergola Tente

Pergola tente, yeni nesil tente modelleri arasında son derece kolay kullanıma sahip olması nedeni ile sıklıkla işletmelerde göze çarpan ürünlerdendir. Olumsuz hava koşullarına karşı tam bir koruma sağlayan bu tente modelleri istenilen boyutlarda üretilebilir özelliğe sahiptir. Bu nedenle de kullanım alanı bir hayli geniştir. Genel olarak; teraslarda, işletmelerin açık alan kısımlarında, bahçelerde, kafe ve restoranlarda gönül rahatlığı ile kullanıma uygundur. Sizler de pergola tente modellerine sahip olmak için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Pergola tente fiyatları firmamız bünyesinde tamamen bütçe dostu özelliğe sahiptir. Dilediğiniz ölçülerde üretimlerimiz mevcuttur.

pergola tente

Körüklü Tente

Hayatı kolaylaştıran ve olumsuz hava şartlarına karşı koruma kalkanı olan tenteler farklı modellerde üretilerek kullanıcılarının beğenisine sunulmaktadır. En çok tercih edilen tente modelleri arasında hiç şüphesiz körüklü tente de yer almaktadır. Kolay montaj özelliği ve sessiz yapıya sahip kullanım imkanı sunması, fiyatlar açısından da her bütçeye uyum sağlaması körüklü tente modelleri seçiminde etkili olan unsurlardandır. İstenilen ölçüye göre üretimi gerçekleştirilen bu tente modellerinde kaliteli kumaşların tercih edilmesi uzun ömürlü kullanım imkanı sunmaktadır. Gerek evleriniz gerekse işyerleriniz için muhteşem tasarımlara sahip körüklü tente modelleri için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Körüklü tente
Körüklü tente

Kasetli Tente

Gelişen dünya ve teknoloji sayesinde her bir üründe yenilikler söz konusu olmaktadır. Tente modellerine de bu durum yansımaktadır. Kasetli tente modelleri gelişen teknolojinin tentelere yansımasının adeta kanıtı niteliğindedir. Estetik görünüm açısından diğer tente modellerine oranla daha çok tercih edilen kasetli tenteler aynı zamanda dört mevsim kullanılabilir özelliğe sahiptir. Üstelik kullanımı da bir hayli kolay olup kapandığı takdirde herhangi bir görüntü kirliliğine yol açmamaktadır. Özel kumaşlardan üretilen bu tenteler diğer pek çok tente modellerine oranla çok daha ekonomik kategoride yer almaktadır. Sizler de kasetli tente modellerine sahip olmak için firmamızdan satın alma işlemlerini güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

kasetli tente

Klasik Tente

Her alanda kolaylıkla rastlayabileceğiniz klasik tente modelleri kullanım nedeni genel olarak olumsuz hava şartlarına karşı korunak sağlamasından ileri gelmektedir. Zira klasik tentelerde çok fazla özellik bulunmuyor olsa da tamamen bütçe dostu niteliğe sahiptir. Ayrıca kullanımı oldukça basittir. Gerek ithal gerekse akrilik kumaşlardan tasarlanabilen bu tente modelleri istenilen alana uygun olarak üretilmektedir. Klasik tente modelleri bahçelerde, evlerin balkon ve teraslarında, kapı ve pencere önlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca işletmelerde tercihini klasik tente modellerinden yana kullanabilmektedir. Farklı boyutlarda tasarlayarak siz değerli müşterilerimize satışa sunduğumuz her bir tente modelini güvenle satın alabilirsiniz. Dilediğiniz ölçülerde üretimlerimiz gerçekleşmektedir. Üstelik piyasaya oranla uzun ömürlü malzemelerden elde edilen tentelerimiz hiçbir şekilde bütçenizi yormayacaktır.

358
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Tente İstanbul
Tente İstanbul
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?