0546 674 90 04
tr
Zip Perde Sistemleri

Zip perde sistemleri, son dönemlerde geleneksel perdelerin yerini almış, evlerde, ofislerde ve işyerlerinde daha yaygın bir şekilde kullanılmaya başlayan, kırışmaz özelliğe sahip perde modelleridir.

Kullanım itibari ile geleneksel perde modellerinden daha farklı olan ve özellikleri açısından da son derece kapsamlı avantajlar sunan zip perde sistemleri, yağmur geçirmez özelliği ve dayanıklılığı ile ön plana çıkan perdelerdir.

Kullanım alanlarına göre delikli şekilde üretilen zip perdeler, bu özelliği sayesinde rüzgarlı havalarda klasik perdeler gibi uçuşmaz. Bu da kullanım alanlarındaki estetikliğin bozulmasını engelleyerek daha hoş bir görüntünün oluşmasını sağlar.

Zip Perde Modelleri

Birçok farklı modelde tasarlanabilen zip perdeler, kullanım alanına göre farklı seçenekleri değerlendirilerek tercih edilebilmektedir.

Yaygın olarak tercih edilen zip perde modelleri şunlardır;

  • Motorlu Zip Perde,
  • Uzaktan Kumandalı Zip Perde,
  • Krank Dişli Zip Perde,
  • Yaylı Çalışan Zip Perde,
  • Tavan Zip Perde

Kullanım alanına göre seçim yaparak en iyi sonuçları elde etmek için İstanbul Otomatik Tente ile iletişime geçebilirsiniz.

Zip Perde Sistemleri Kullanım Alanları

Kullanım alanları itibari ile son derece geniş bir alana sahip olan zip perdeler; evlerde, restoran camlarında, teras katlarında, ofislerde ve tüm yaşam alanlarında kullanıma uygun perdelerdir.

Bu perdelerin son dönemlerde rövançta olmasının pek çok nedeni vardır. Özellikle temizlik ve bakımının kolay yapılması, rüzgar ve suya karşı dayanıklı olması gibi etkin özellikleri, zip perde sistemlerine olan rağbetin artmasını sağlamaktadır.

Zip Perde Sistemleri Özellikleri

Özellikler açısından diğer perde sistemlerine göre daha fazla avantaj sağlayan zip perdeler ile mekanınıza yeni bir hava katabilirsiniz. İşte zip perde özellikleri.

1-      Dışarıdan İçerisi Görünmez

Zip perdelerin en büyük özelliklerinden biri dışarıdan içerinin görünmemesidir. Ancak içeriden dışarısı net bir şekilde görülebilir. Evlerde kullanılması bu anlamda son derece güvenlidir.

Ofis ve büro gibi alanlarda veya denize karşı olan yerlerde, içeriden manzaranın herhangi bir şekilde bozulmaması, kolaylıkla kullanılmasını etkiler.

2-      Dayanıklı Kumaştan Üretilir

Zip perdeler, kullanılan kumaşının yapısı itibari ile son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Bakımı ve temizliği için yıkamak yerine nemli bir bezle kolaylıkla silinmesi, deformasyona uğramasını engeller. Bu da yeni bir maliyetin oluşmasını engeller.

Özellikle cadde üstlerindeki işletmelerin toz ve kir ile sürekli iç içe olması, perdelerin sürekli bakım yaptırılmasını gerektirir. Ancak zip perdeler, bakım ve temizlik konusunda hem kolay olması hem de yapısından dolayı kolay kolay kirlenmemesi sayesinde son derece ideal bir kullanım sağlar.

3-      Güneş Etkisini Keser

Yapısı itibari ile güneşin yakıcı etkisini önemli oranda kesen zip perde sistemleri, bu özellikleri sayesinde özellikle teras kat cafelerde ve güneş alan diğer işletmelerde kullanımını etkin kılar.

Müşterilerinizin mekanınızda uzun süre zaman geçirmesine yardımcı olan zip perdeler, aynı zamanda baskılı şekilde de tasarlanırlar.

4-      Etkili Reklam

Perdelerin en büyük özelliklerinden biri de işletmelerde kullanıldıklarında marka değerini düşürmemesidir. Müşteri talebine göre üzerine marka veya firmanın adı eklenebilir. Bu da işletmenin daha fazla bilinirlik kazanmasını sağlar.

Her anlamda diğer perde sistemlerine göre daha etkili ve cazip özelliklere sahip olan zip perde sistemleri, fiyat açısından ve uzun süre kullanım açısından da diğer perdelere göre daha etkilidirler.

Zip Perde Fiyatları

Zip perde fiyatları, ölçülere ve istenilen ek özelliklere göre belirlenmektedir. İstanbul Otomatik Tente olarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak amacıyla her alanda olduğu gibi fiyat alanında da elimizden geleni yapmaktayız.

Tüm ürünlerimiz, fabrika satış fiyatı üzerinden müşterilerimize sunulmaktadır. Bu da piyasanın en uygun fiyatları ile zip perde sistemleri ihtiyacınızı karşılayacağınız anlamına gelir.

Otomatik tente sistemleri alanında başarılı çalışmaları ile kendinden söz ettiren firmamızı arayarak hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Ürün Özellikleri
  • Dışarıdan içerisi görünmez.
  • Dayanıklı kumaştan üretilir.
  • Güneş etkisini keser.
  • Reklam için etkilidir.
Ürün Galerisi
Sıkça Sorulanlar
Zip perde dayanıklı mı?

Cafe, restoran ya da evlerde kullanılabilen zip perde sistemleri, uzaktan kumandalı ya da manuel kontrol edilebilen, güneş, yağmur ve rüzgara karşı dayanıklı ürünlerdir.

Zip perde ne işe yarar?

Zip perde sistemleri, içerden dışarının görülebildiği, dışarıdan ise içerinin görülmediği şekilde özel olarak tasarlanmış perdelerdir. Yağmur, güneş ve olumsuz havalara karşı dayanıklı olan perdeler, birçok yaşam alanında kullanılabilirler.

Zip perde güneşi keser mi?

Cafeterya ya da restoran gibi yerlerde sıklıkla baskılı (reklamlı) olarak tercih edilen zip perde sistemleri, güneşin yakıcı etkisini keserek mekanın keyfini çıkarmayı sunar.

Detaylı Bilgi İçin Arayın
Whatsapp
Tente İstanbul
Tente İstanbul
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?