0546 674 90 04
tr

Pergole Raylı Tente Sistemleri

Pergole Raylı Tente Sistemleri

Pergole raylı tente sistemleri, genellikle açık alanlarda güneş ve yağmur gibi doğa koşullarına karşı koruma sağlayan bir tente sistemidir. Pergole tente sistemleri, bir yapı üzerine monte edilen ve raylar üzerinde hareket edebilen bir çatıya sahiptir. Açılıp kapanabilen özellikleri sayesinde, kullanıcılar istedikleri zaman tenteyi açıp kapatabilir ve güneşten veya yağmurdan korunabilirler.

Pergole raylı tente sistemleri, açık alanların estetik ve işlevsel bir şekilde kullanılmasını sağlayan modern bir çözümdür. Özellikle teraslar, bahçeler, restoranlar, kafe ve otel gibi mekanlarda kullanılan pergole raylı tente sistemleri, kullanıcılarına güneşin zararlı UV ışınlarından, yağmur ve rüzgar gibi hava koşullarından koruyarak konforlu bir alan yaratır.

Pergole Raylı Tente Sistemlerinin Avantajları

Pergole raylı tente sistemleri, pek çok avantaj sunmaktadır. Estetik tasarıma sahip olması, hava koşullarına karşı dayanıklı olması, kullanım kolaylığı sunması, dayanıklı ve uzun ömürlü olması gibi birçok avantaja sahip olan pergola raylı sistemler, özellikle geniş kullanım alanlarına sahip olmasından dolayı son dönemlerde popüler bir ürün haline gelmesini etkilemektedir.

Hava koşullarına karşı oluşturulan yeni mekanları tam anlamıyla koruması ve kafe, restoran gibi alanlarda kullanılması ile müşterilerin herhangi bir şekilde rahatsızlık duymaması gibi özellikleri, pergola raylı tente sistemlerinin öne çıkan en önemli avantajları arasında yer almaktadır.

Pergole Raylı Tente Sistemleri Fiyatları

Raylı tente fiyatları, birçok konu değerlendirildikten sonra belirlendiği için net bif fiyat vermek mümkün değildir. Tente fiyatlarının belirlenmesinde, özellikle boyut, kullanılacak malzeme, kurulum ve diğer teknik detayların her biri, fiyat belirlenmesinde önemli roller oynar.

Firmamız, uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip bir isim olarak hem seçenekler hem de fiyatlar konusunda müşterilerine en iyi sonuçları sunan, İstanbul en iyi tente firmaları arasında yer almaktadır.

Pergola raylı tente sistemleri fiyatları konusunda, piyasanın en uygun fiyatlarını bulabileceğiniz firmamız, satış öncesi desteklerinde sunduğu kaliteyi, satış sonrası hizmetlerinde de sunmaktadır. Tente tamiri, tente kumaş değişimi, tente bakımı gibi konularda beklediğinizden daha hızlı sonuçlar alarak yaşam alanlarınıza yenilik katabilirsiniz.

Pergola raylı tente fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak ve hizmetlerimiz hakkında fikir edinmek için çağrı merkezi numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Pergole raylı tente nedir?

Pergole raylı tente sistemleri ileri geri motor sistemi ile hareket edebilen, branda kumaşı kullanılan tente çeşitlerinden birisidir.

Pergole raylı tente fiyatı nedir?

Pergole raylı tente fiyatları 1 M2 si 3.500 TL. aralığındadır. Uygulama yapılacak alanın ölçüsü ve kullanılacak sistemin durumuna göre fiyat değişiklik gösterebilir.

312
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Tente İstanbul
Tente İstanbul
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?