0546 674 90 04
tr

Rolling Roof Tente Pergola Sistemleri

Rolling Roof Tente Pergola Sistemleri

Rolling roof tente pergola sistemleri, halk arasında katlanır teras olarak bilinmektedir. Bu tarz tente ürünleri insanların hayatına pek çok yönde katkı sağlamaktadır. Çeşitli ihtiyaç anlarına uygun şekilde terasları ya da bahçeyi dizayn edebilme imkânı cezbetmektedir.

Tente ürünleri sayesinde konforlu yaşam alanları elde etmenin sunduğu rahatlık, artık çoğu evde bulunmaktadır. Açılır kapanır tavan sistemlerinin yanında farklı bir tarz sunan Rolling Roof, tasarım konusunda da yeni fikirler sunmaktadır.

Son dönemlerde oldukça yaygın olan bu otomatik sistem, başta mekânlar olmak üzere yazlık ve kışlık evlerin teras ya da bahçelerinde görüyoruz. Rolling Roof Pergole nedir, sorusunu yanıtlamak gerekirse; 2mm kalınlıktaki panellerden oluşan bir sistemdir. Bu sistemlerde havalandırma ya da güneş ışığından faydalanma ve korunma özellikleri bulunmaktadır.

Pergola ve tente sistemlerini uzaktan kumanda sayesinde kontrol edebiliyor olmak kullanıcılarına konfor sunmaktadır. Bulunduğunuz yerden sizi yormadan ve hızlı bir şekilde kapalı alanı açık ya da açık alanı kapalı bir sisteme getirebilmeniz mümkündür.

Rolling Roof Tente Pergola Sistemleri Ne İşe Yarar?

Rolling roof tente modelleri

Rolling roof tente pergola sistemleri günümüzde çoğu kişinin favorisi olmayı başardı. Elle açılır tentelerin yerine kullanılan bu sistemle özellikle işyeri, kafe, restoran ve organizasyon mekânları tercih etmektedir.

Sahip olunan alanda her mevsim vakit geçirebilme şansı sunan bu sistem sayesinde istenilen an açık ya da kapalı alanın tadı çıkartılabilmektedir. Bu katlanır açılır teknoloji sayesinde özellikle kafe ve restoranlarda müşteri sayısının arttığını söylemek mümkündür.

Müşterilerin güneşten ya da yağmurdan korunması için bu sistemlerin hızlı bir şekilde devreye girmesi artı bir puan olarak yansımaktadır. Ayrıca dekorasyon için de modern bir hava katmaktadır. Özel tasarımları sayesinde neredeyse evlere bir oda katmış olunabilmektedir. Özellikle yaz akşamlarında güzel sohbetlerinize şahitlik edecektir bu pergole sistemi.

Rolling Roof Tente Pergola Özellikleri Nelerdir?

Rolling Roof Tente Pergola Özellikleri

Rolling roof tente pergola sistemleri yaygın bir şekilde kullanımı olan ve her geçen gün gelişen teknoloji ile rağbetin arttığı bir sistemdir. Açık alanların daha kullanışlı hale getirilmesinde yardımcı olan bu otomatik sistem, özel çatı kapatma sistemi olarak da adlandırılır.

Birçok alanda en sık tercih edilen tente türleri arasında yer almaktadır. Bunun nedeni kullanımının oldukça pratik ve rahat olmasıdır. Bu yüzdendir kikişilerin tente ürünleri konusunda en yatkın olduğu sistemdir.

 • Otomatik açılır kapanır sistemdir.
 • Açılıp kapanmayı sağlayan makaslar, oksitlenme ve paslanma yapmamaktadır.
 • Aydınlatma sistemi döşenebilmektedir.
 • Havalandırması bulunmaktadır.
 • Panellerin içerisine ekstra izolasyon döşenebilmektedir.
 • Bir rayın üzerinde çalışır.
 • Eğimli alanlarda kolaylıkla hazırlanabilmektedir.

Rolling Roof Tente Pergola Sistemlerinin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Rolling roof tente pergola sistemleri teknoloji ve usta kişilerin el işçiliği ile büyük avantajlar sunmaktadır. Bunlar;

 • Uzaktan bir kumanda ile katlanıp toplanma ve açılma imkânı sunar,
 • Güneşten korunma ya da faydalanma olanağı sunar,
 • Çeşitli hava koşullarına karşı koruma oluşturur,
 • Havalandırma özelliği sayesinde temiz hava fırsatı sunmaktadır,
 • Sigara içilemeyen kapalı mekânlarda kış aylarında kolaylık olmaktadır,
 • İstenilen renk ve modelde hazırlanabilmektedir.

Rolling Roof Tente Pergola Sistemi Kurulumu Nasıldır?

Kolay kullanımı olan bu otomatik sistemin kurulumu da pratik bir şekilde gerçekleşmektedir.  Kurulumu yapacak olan firmanın uzman ekibi sayesinde elektrik sistemi ayarlanır. Gerekli ölçüler alınarak hazırlanan sistem, alana getirilir.

Parçaların birleşmesi ile tıpkı bir puzzle gibi hazırlanan sistemin denemeleri yapılır. Gerekli hava şartları ile test edildikten sonra kullanıma hazır bir şekilde telim edilir.

Rolling Roof Tente Pergola Kullanım Alanları Nerelerdir?

Rolling roof akıllı pergola çatı sistemleri

Rolling roof tente pergola sistemleri konforu ve güvenliği modern bir dizayn ile sunmaktadır. Aynı zamanda ortamı dış etkenlerden de korumaktadır. Şık ve modern tasarım ile göze hitap etmesi ile tercih edilen bu otomatik tente modelinin kullanım alanları da son derece geniştir.

Teras, bahçe, sosyal alan, depo ve garajlar, kafe, bar ve restoran gibi pek çok alanda bu otomatik pergole sistemini görebiliriz.

Rolling Roof Tente Pergola Sistemleri Fiyatları

Rolling roof pergole fiyatları, kişiye özel hazırlanması ile birlikte değişiklik gösterebilmektedir. Rolling Roof m2 fiyatları, sistemin uygulanacağı alan için alınan ölçüler doğrultusunda hesap edilir. Rolling roof başka bir deyişle üstü açılır kapanır bir alana pergola ve tente sistemlerine çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Rolling Roof Tente Pergola Fiyatları Ne Kadar?

Rolling roof pergola tente sistemlerinin 1m2 fiyatı yaklaşık olarak 6.000,00 TL. olarak hesaplanmaktadır. Tek motor veya çift motor piston durumuna bağlı olarak fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Tente İstanbul
Tente İstanbul
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?