0546 674 90 04
tr

Açılır Kapanır Tente Modelleri ve Fiyatları

Açılır Kapanır Tente Modelleri ve Fiyatları

Açılır kapanır tente modelleri, adından da anlaşılacağı üzere mevsim koşullarına göre isteğe bağlı olarak açılıp kapatılabilen tentelerdir. İşletmelerde ve kurumsal alanlarda daha sıklıkla kullanılan tente modelleri ile mekanınızı mevsim koşullarına göre değerlendirebilirsiniz.

Son dönemlerde cafeterya ve restoranlarda artık mevsimlerin pek de önemli olmadığını görebiliyoruz. Bunun en büyük nedenlerinden biri de mekanlarda istenildiği gibi ısıtma ve soğutmanın yapılabilmesidir. Tente teknolojisinin geliştirilmesinden sonra ise mevsimsel olumsuzlukları önlemek çok daha kolay bir hale geldi.

Açılır kapanır tente modelleri, kullanılan alanda, yazın güneşten, kışın ise yağmur, kar gibi olumsuz hava şartlarından korunmayı kolaylaştıran modellerdir.

Detaylı Bilgi Almak için Arayın

Pergola Tente Sistemi Özellikleri

Neden Açılır Kapanır Tente?

Tente kullanımı, son dönemlerde eskisine göre daha yaygın bir hale geldi. Bu da tente seçimi yaparken daha kolay kullanılabilen ve fonksiyonel açıdan daha zengin olan modellerin tercih edilmesini sağladı.

Açılır kapanır tente modelleri, özellikle işletmeler ve kurumsal firmalar açısından daha olumlu modellerdir. Kullanımının kolay olması, mevsim şartlarına göre ya da müşteri taleplerine göre güneş sensörü, uzaktan kumanda, ışık sistemi gibi ek özelliklerle de donatılabilmektedir. Bu yüzden diğer modellere göre daha fazla avantaj sağlar.

Açılır kapanır tente sistemleri

Açılır Kapanır Tente Özellikleri

Açılır kapanır tenteler, diğer modellere göre çok daha modern bir dizayna sahip modellerdir. Müşterinin ve mekanın ihtiyaçlarına göre çözümler üretilebilen bu modeller, her alan için kullanıma uygun seçeneklerdir.

Tente modellerinin en çok dikkat çeken özelliklerinden bazıları ise şunlardır;

1-      İsteğe Göre Manuel Ya da Otomatik

Bazı mekanlarda otomatik tente kullanımı zor olabilir. Özellikle küçük alanlarda bunu yapmak hem yer kaplayacağı için hem de kullanıma uygun olmadığı için tercih edilmez. Bu tip yerlerde manuel açılır kapanır tente modelleri kullanılır.

Bazı mekanlar ise alan bakımından büyük ve ferah olduğu için otomatik açılır tente modellerinin kullanılmasını gerektirir. Bu durumda talepleriniz doğrultusunda imalat yapan İstanbul Otomatik Tente, sizin için motorlu tente önerisinde bulunur.

Otomatik açılır kapanır tente

2-      Dayanıklı Malzemeler

Tentelerin uzun ömürlü olabilmeleri için kullanılan tente kumaşı ile alüminyum profillerin de kaliteli olması gerekir. Hem bakım dönemlerinin uzaması açısından hem de kullanım ömrünün uzaması açısından bu önemlidir. Açılır kapanır tente modelleri tasarlanırken özellikle bu konuya dikkat edilerek üretim yapılmaktadır.

3-      Işık Entegrasyonu

Otomatik açılır-kapanır tente modelleri, müşterilerin talepleri doğrultusunda ışık entegre edilebilen modellerdir. Bu özelliği sayesinde özellikle gece çalışan işletmelerde, daha aydınlık bir alanın oluşturulması kolaylaşır.

4-      Uzaktan Kumandalı

İşletmelerde müşterilerin konforunu sağlamak son derece önemlidir. Yaz ya da kış aylarında günün hava durumuna bağlı olarak tentenizi uzak tam ya da yarım açmak isteyebilirsiniz. Bunun için müşterilerinizi rahatsız etmenize gerek yoktur.

Uzaktan kumandalı tente olarak imal edilebilen açılır kapanır tente modelleri ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayarak doğru çözümler sunabilirsiniz.

Açılır Kapanır Tente Fiyatları

Tenteler, kullanılacak malzemeye, kullanılacak alanın büyüklüğüne göre fiyatlandırılırlar. Açılır kapanır tenteler ise müşterilerin talepleri doğrultusunda daha farklı özelliklerle de birleştirilerek tasarlanabilirler. Bu yüzden net bir fiyat vermek için talepleri değerlendirmek gerekir.

Otomatik tente sistemleri üretim ve kurulumunda başarılı bir isim olan ve sektörün referans belirleyici isimlerinden biri haline gelen firmamız, tüm beklentilerinize en doğru şekilde cevap vererek hizmetlerini sunar.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan İstanbul Tente, satış öncesi ve sonrası hizmetlerde müşterilerin beklentilerine doğru şekilde cevap veren bir kuruluştur. Açılır kapanır tente fiyatları konusunda da piyasanın en uygun fiyatlarını sunan firmamız ile iletişime geçerek ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Açılır kapanır tente fiyatları
Ürün Özellikleri
  • Kullanımı kolaydır.
  • İstenilen ölçülerde üretilebilir.
  • Su geçirmez, alev yürütmez, dokulu membran ile desteklenir.
Ürün Galerisi
Sıkça Sorulanlar
Açılır kapanır tente fiyatları ne kadar?

Açılır kapanır tente m2 fiyatları yaklaşık olarak 2.500 – 3.000 TL. arasında değişiklik göstermektedir. Ve müşterinin isteyeceği ek özellikler gibi birçok kriter göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Bu nedenle sabit bir fiyat belirlemek mümkün değil. Ayrıntılı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Açılır kapanır tente sistemleri Nedir?

Açılır kapanır tenteler, villa bahçelerinde, restoran, cafeterya gibi alanlarda kullanılabilen, mevsim koşullarına göre açılıp kapatılabilen tentelerdir.

Tente ömrü ne kadardır?

Açılır kapanır tentelerin ömrü, kullanıma ve hava koşullarına bağlı olarak değişir. Ortalama ömrü 7-10 yıl arasındadır.

Bizi Arayın
Whatsapp
Tente İstanbul
Tente İstanbul
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?